Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowa wersja sklepu internetowego

 

Z przyjemnością informujemy, że 6 września wprowadziliśmy nową wersję sklepu internetowego. Podczas projektowania, wykorzystaliśmy wiele sugestii i opinii naszych Klientów, za które bardzo dziękujemy. Wszystko po to, by każdego dnia dostarczać jeszcze lepszych doświadczeń zakupowych. 

Czytelna struktura

Nowa wersja sklepu została zaprojektowana by oszczędzać czas i pieniądze naszych Klientów. Przejrzysta struktura strony głównej dodatkowo ułatwia dostęp do najważniejszych informacji.

 

Łatwiejszy dostęp do szerokiej oferty

Strona główna oraz podstrony kategorii i produktu są przygotowane tak by sprawnie i intuicyjnie kompletować zamówienie oraz w łatwy sposób przeglądać ofertę opakowań kartonowych i akcesoriów związanych z pakowaniem. 

łatwiejszy dostęp do szerokiej oferty

Atrakcyjne oferty i oszczędności pod jednym kliknięciem

Nowa wersja sklepu jeszcze bardziej eksponuje szanse na oszczędności w ramach realizowanych zamówień. Do dyspozycji Klientów są również sekcje prezentujące produkty polecane, bestsellery oraz nowości.

 

atrakcyjne oferty i oszczędności pod jednym kliknięciem

 

Bez zmian w historii zamówień i danych Klienta

Zależy nam na tym, by nasi stali Klienci i Partnerzy czuli się komfortowo po włączeniu nowej wersji sklepu. W związku z tym menu górne na stronie głównej, proces realizacji zamówienia, dane na koncie Klienta oraz historia zamówień pozostają bez zmian. W przypadku jakichkolwiek pytań nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod telefonem: +48 794 674 003 oraz mailowo: biuro@grembox.pl

bez zmian w historii zamówień

Głównym celem nowego sklepu internetowego jest zapewnienie naszym Klientom i Partnerom jak najlepszych doświadczeń zakupowych.

Zespół Grembox

 

pixel