Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Oddaj się pasji swojego biznesu, nam zostaw jego rutynę

Przejmujemy strukturalne, żmudne i rutynowe procesy zaopatrzeniowo-logistyczne związane z zapewnieniem firmom właściwych opakowań tekturowych w momencie, w którym są one niezbędne – w odpowiedniej ilości, jakości i cenie.

Polska, rodzinna firma z 20 letnim doświadczeniem

Jesteśmy całkowicie polską, rodzinną firmą, w której od 25 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju opakowań tekturowych. Firmę zbudowaliśmy od podstaw i jako jej jedyni udziałowcy samodzielnie nią zarządzamy. W naszej pracy kierujemy się rzetelnością, oddaniem, odpowiedzialnością i autentyczną pasją.

Łączymy kompetencje

Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży papieru i tektury pozwoliły nam stworzyć unikalną w Polsce usługę, w której łączymy wiedzę i umiejętności producenta, sprzedawcy, a także doradcy w branży opakowaniowej i logistyce. Oddajemy tę usługę do dyspozycji naszych Klientów.

Rozumiemy i wspieramy Klientów

Dzięki naszej pasji powstało coś więcej niż znacząca firma w branży opakowaniowej w Polsce – stworzyliśmy rozpoznawalną markę, w ramach której służymy Klientom swoimi możliwościami, skalą działania, wiedzą i doświadczeniem; w której rozumiemy istotną rolę, jaką opakowania tekturowe odgrywają w prawidłowym działaniu i rozwoju każdego biznesu opartego na produkcji bądź sprzedaży wysyłkowej.

Eksperci w dziedzinie opakowań tekturowych, oddani Twojemu biznesowi

Uważamy, że w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy nie muszą znać się na wszystkim. Powinni móc skoncentrować swoje działania na prowadzonym biznesie i poświęcić całą uwagę jego rozwijaniu. My jesteśmy po to, aby ten komfort zapewniać. Jako zaufany, zewnętrzny partner biznesowy, dla którego pasją jest to, co dla innych może być trudnością czy niewdzięczną rutyną, udzielimy naszym Klientom wszechstronnego wsparcia w dziedzinie opakowań. Z nami zyskają oni kontrolę niezbędną do wprowadzania korzystnych zmian w swoim biznesie.

Wszechstronnie zajmiemy się opakowaniami za Ciebie, zapewnimy Ci w tej dziedzinie poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Z nami zyskasz kontrolę niezbędną do wprowadzana korzystnych zmian w Twoim biznesie.

pixel