Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Oddaj się pasji swojego biznesu, nam zostaw jego rutynę

Przejmujemy strukturalne, żmudne i rutynowe procesy zaopatrzeniowo-logistyczne związane z zapewnieniem firmom właściwych opakowań tekturowych w odpowiedniej ilości, jakości i w odpowiednim czasie.

Polska, rodzinna firma z 20 letnim doświadczeniem

Jesteśmy całkowicie polską, rodzinną firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju opakowań tekturowych. Naszą firmę zbudowaliśmy od zera. Jesteśmy jej udziałowcam i sami nią zarządzamy. Naszą pracę traktujemy z rzetelnością, oddaniem, odpowiedzialnością i autentyczną pasją.

Łączymy kompetencje

Nasze wieloletnie doświadczenia w produkcji papieru i handlu tekturą, pozwoliły nam stworzyć unikalną w Polsce kompetencję, która łączy wiedzę producenta, sprzedawcy i doradcy w branży opakowaniowej i logistyce. Oddajemy ją do dyspozycji naszym Klientom.

Rozumiemy i wspieramy naszych Klientów

Dzięki naszej pasji powstało coś więcej niż znacząca firma w branży opakowaniowej w Polsce - stworzyliśmy markę, która służy Klientom swoimi możliwościami, skalą, wiedzą i doświadczenim; która rozumie wagę i znaczenie opakowań tekturowych w działaniu i rozwoju każdego biznesu zajmującego się produkcją bądź sprzedażą.

Eksperci w dziedzinie opakowań tekturowych, oddani Twojemu biznesowi

Uważamy, że dzisiejsi przedsiębiorcy nie muszą - a nawet nie powinni, znać się na wszystkim. Powinni znać się przede wszystkim na swoim własnym biznesie i móc poświęcić się całkowicie jego rozwijaniu. Jesteśmy po to, aby ten komfort zapewniać, jako zaufany, zewnętrzny partner, dla którego pasją jest to, co dla Ciebie trudnością i rutyną.

Wszechstronnie zajmiemy się opakowaniami za Ciebie, zapewnimy Ci w tej dziedzinie poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Z nami zyskasz kontrolę niezbędną do wprowadzana korzystnych zmian w Twoim biznesie.

pixel