Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Brązowe torby papierowe z uchwytem płaskim i skręcanym

( ilość produktów: 7 )

Torby papierowe to ekologiczna alternatywa dla popularnych toreb foliowych. Zarówno sprzedawcy, jak i klienci chętnie je wybierają, ponieważ są wygodne w użyciu, trwałe oraz przyjazne dla środowiska. Oferowane przez Grembox torby papierowe z uchwytem są wykonane bardzo estetycznie. Nadają się do kilkukrotnego użytku. Wykorzystują je zarówno sklepy stacjonarne, jak i firmy oferujące produkty na wynos. Szczególnie często korzysta z nich branża gastronomiczna i spożywcza. Torby papierowe dostępne są w różnych rozmiarach - od małych, idealnych do drobnych przedmiotów (np. biżuterii), po duże, przydatne do pakowania większych artykułów (np. pojemników z dietą na wynos). Stosowanie przez firmy toreb papierowych przyczynia się do kształtowania ich pozytywnego wizerunku w duchu eko. Klienci interpretują taki wybór jako znak, że firma rozumie i aktywnie reaguje na kwestie środowiskowe.

Czytaj więcej

Torba papierowa – najważniejsze cechy

Torby papierowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych „foliówek”. Ze względu na ich ekologiczny charakter, sprzedawcy coraz częściej decydują się na stosowanie ich do pakowania zakupów klientów. Torby papierowe wykorzystywane są zarówno w handlu detalicznym, jak i e-commerce. Ich główną zaletą jest przyjazność dla ekosystemu. Są wytwarzane z odnawialnych materiałów, więc ich produkcja nie przyczynia się do niszczenia środowiska. Łatwo też poddają się recyklingowi. Dodatkowo ich plusem jest możliwość kilkukrotnego wykorzystania. Można je składać, więc zajmują mało miejsca podczas przechowywania. Minimalistyczny design i naturalna kolorystyka toreb papierowych sprawiają, że są one nie tylko praktyczne, ale także estetyczne.

Jak wybrać torby papierowe dla swojego biznesu?

Wybór odpowiednich toreb papierowych powinien być podyktowany tym, co w tych torbach będzie transportowane. W związku z tym trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na:

  • rozmiar,
  • wytrzymałość,
  • rodzaj uchwytów,
  • rodzaj materiału.

Firmy, którym zależy na ochronie środowiska biorą również pod uwagę aspekty ekologiczne - preferują torby wykonane z papieru z recyklingu oraz z certyfikowanych źródeł. Jest to dobry wybór zarówno dla środowiska, jak i dla marki, która świadomym postępowaniem buduje swój pozytywny wizerunek.

Do czego najczęściej wykorzystywane są torby papierowe z uchwytami?

Torby papierowe z uchwytami najczęściej wykorzystywane są do dostaw produktów spożywczych, cateringów lub pakowania jedzenia na wynos. Spotyka się je powszechnie również w handlu detalicznym, np. w sklepach z odzieżą, butikach z biżuterią lub stoiskach z pamiątkami. Torby papierowe są również częstym wyborem wśród farmaceutów. Bardzo dobrze sprawdzają się do pakowania leków. Wiele firm wykorzystuje papierowe torby podczas targów i eventów. Ze względu na swój uniwersalny charakter i wytrzymałość, torby papierowe brązowe służą do przygotowywania paczek z gadżetami firmowymi lub materiałami informacyjnymi.

Jakie rodzaje toreb papierowych dostępne są w Grembox?

W ofercie Grembox dostępne są torby papierowe w kilku rozmiarach. Ich różnorodność sprawia, że torby papierowe mogą być wykorzystane w wielu branżach. Torby papierowe z uchwytami oferują zarówno praktyczność, jak i estetykę w pakowaniu produktów. Małe torby (np. torba papierowa z uchwytem skręcanym 180x80x225mm) są idealne do pakowania drobnych przedmiotów, jak biżuteria, kosmetyki czy drobne produkty spożywcze. Świetnie sprawdzą się w butikach, delikatesach, a także aptekach. Średnie torby, które oferują więcej miejsca, nadają się do pakowania artykułów odzieżowych, książek, jedzenia na wynos a także drobnych akcesoriów domowych. Czyni je to odpowiednimi np. dla sklepów odzieżowych, księgarni, restauracji oraz sklepów z upominkami. Do średnich toreb zaliczana jest m.in. torba papierowa z uchwytem skręcanym 300x170x340mm. Duże torby, zapewniające najwięcej przestrzeni, są idealne do transportowania większych przedmiotów, takich jak odzież, zestawy cateringowe, zabawki, czy duże upominki. Taki asortyment pomieści torba papierowa z uchwytem skręcanym 400x180x390mm.

Torby papierowe z uchwytami – praktyczne rozwiązania dla sklepów i firm gastronomicznych

Torby papierowe z uchwytami to praktyczne i wygodne rozwiązanie, ułatwiające transport towarów. Uchwyty zapewniają komfort użytkowania, dzięki czemu torbę można wygodnie nieść, bez konieczności trzymania jej obiema rękami. Producent Grembox oferuje torby papierowe z uchwytami skręcanymi oraz torby papierowe z uchwytami płaskimi. Posiadamy różne rodzaje toreb, które sprawdzą się zarówno do pakowania drobnych przedmiotów (np. codziennych zakupów), jak również większych (np. zestawu pudełek z cateringiem dietetycznym).

Odpowiedzialność ekologiczna – dlaczego torby papierowe Grembox są dobrym wyborem?

Torby papierowe są dobrym wyborem ze względu na ich niski wpływ na środowisko. Są biodegradowalne, co oznacza, że rozkładają się w sposób naturalny, nie zanieczyszczając przy tym środowiska. Torby wykonane są z papieru pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Brązowe torby papierowe będą doskonałym wyborem dla firm, które wspierają środowisko i chcą przyczyniać się do jego ochrony, ograniczając ilość odpadów.

Torby papierowe z uchwytem – gdzie kupić tanio w ilościach hurtowych?

Grembox oferuje możliwość zakupu toreb papierowych w ilościach hurtowych. Zamówienie hurt wiąże się z uzyskaniem korzystnych ceny. Wynikają one z atrakcyjnego programu rabatowego. Na kartach produktowych dostępna jest sekcja „Kup więcej i oszczędzaj”, gdzie prezentowane są szczegółowe informacje o obniżkach cenowych w zależności od zamawianej liczby sztuk. Ta opcja umożliwia klientom dokonanie ekonomicznych zakupów.

Czy torby papierowe ze sklepu Grembox podlegają opłacie recyklingowej?

Torby papierowe oferowane przez sklep Grembox nie podlegają opłacie recyklingowej. Zgodnie z przepisami, opłata recyklingowa dotyczy wyłącznie toreb wykonanych z tworzywa sztucznego (wyjątek stanowią bardzo lekkie torby o grubości materiału poniżej 15 mikrometrów). Torby papierowe z naszego sklepu to produkty wykonane z papieru, nie kwalifikują się więc jako torby z tworzywa sztucznego i z tego powodu nie są objęte opłatą recyklingową.

Grembox – producent kartonów i dystrybutor akcesoriów do pakowania

Firma Grembox zajmuje się produkcją tekturowych opakowań i akcesoriów pakowych. Nasza specjalność to kartony klapowe oraz fasonowe, wykonane z 3- i 5-warstwowej tektury falistej. Oferujemy także usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w tym wytwarzanie kartonów o niestandardowych rozmiarach oraz możliwość nadruku na pudełkach. Aby skorzystać z naszej personalizowanej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jakie inne produkty oprócz toreb papierowych warto kupić w hurtowni Grembox?

Oprócz toreb papierowych, hurtownia Grembox oferuje szeroką gamę produktów do pakowania, takich jak kartony (w tym kartony klapowe i kartony fasonowe), materiały wypełniające, taśmy pakowe i inne akcesoria (np. folie bąbelkowe i stretch). Te produkty są idealnym uzupełnieniem dla firm, którym zależy na sprawnym i bezpiecznym pakowaniu przesyłek.

FAQ
pixel