Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przekładki tekturowe i tacki kartonowe

( ilość produktów: 79 )

Grembox zapewnia szeroki wybór przekładek i tacek kartonowych. Przekładki produkowane są w najpopularniejszych wymiarach 800x600 mm, 1200x800 mm, 1200x1000 mm, które dostosowane są do możliwości magazynowania i transportowania różnego rodzaju towarów. Przekładki wykonane są z tektury 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. Przekładki tekturowe bardzo dobrze izolują od siebie kolejne warstwy produktów, zabezpieczając je przed otarciami. Stosowanie przekładek ogranicza zużycie folii, która musiałaby być wykorzystana do owinięcia towarów w celu ich ochrony. Wybór kartonowych przekładek zamiast folii to również element troski o środowisko. Przekładki są ekologiczne. Nadają się do powtórnego zastosowania, a po zużyciu można poddać je recyklingowi. Przekładki pomagają również w maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Towary mogą stać poukładane jeden na drugim, zamiast bezpośrednio na podłodze. Przekładki stosowane są w wielu branżach, a w szczególności spożywczej, meblarskiej i przemysłowej.

Czytaj więcej

Jakie rodzaje przekładek dostępne są w sklepie Grembox.pl?

W naszym sklepie posiadamy przekładki kartonowe wykonane z tektury falistej 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. W magazynie mamy dostępnych ponad 70 wariantów przekładek i tacek kartonowych. Przekładki wykonane są ze sztywnej tektury o gramaturze 280-850 g/m2. Dostępne są w wielu rozmiarach. Ich długość rozpoczyna się od 750 mm, a kończy na 1200 mm. Przekładki ułatwiają bezpieczne transportowanie nawet setek produktów na jednej palecie! Grubsze przekładki, wykonane z wyższej wartości gramatury, amortyzują towar i zwiększają jego stabilność. Natomiast cieńsze służą głównie ochronie przed zarysowaniem. Przekładki doskonale sprawdzają się do oddzielania m.in. produktów spożywczych, które często posiadają dno o nieregularnych kształtach. Bez przekładek lub tacek ich równe poukładanie nie byłoby możliwe. Metalowe opakowania (np. puszki) są dzięki przekładkom zabezpieczone przed wgnieceniem. Posiadamy przekładki o prostopadłych rogach, ale również zaokrąglonych. Zaokrąglone naroża sprawdzają się w sytuacjach, w których wysyłany jest towar, wymagający dodatkowego zawinięcia folią stretch. Dzięki temu, że narożniki przekładek są gładkie, nie przerywają folii, a przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona przed wgnieceniem.

Do czego najczęściej wykorzystywane są przekładki tekturowe?

Przekładki tekturowe są to różnej wielkości arkusze z tektury falistej 3-warstwowej, 4-warstwowej lub 5-warstwowej. Ich zastosowanie ma miejsce najczęściej podczas układania towarów na paletach. Specjalna konstrukcja przekładek, w której najważniejszą funkcję pełni równomierne rozłożenie fal, chroni towar przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. wgnieceniem). Przekładki tekturowe wykorzystywane są również do wysyłki przedmiotów. Chętnie korzysta z nich np. branża meblarska, ponieważ przekładki doskonale zabezpieczają meble przed otarciami. Z tego powodu, przekładki kartonowe świetnie sprawdzają się także podczas przeprowadzki.

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania przekładek tekturowych w naszym sklepie?

Podczas wyboru przekładek warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • Wymiary – należy dobrać je w zależności od tego, do czego przekładka ma być wykorzystywana. Czy ma służyć zabezpieczeniu podczas transportu w kartonie, czy jako przekładka do wysyłek paletowych?
  • Gramatura tektury – od jej wartości zależy, czy przekładki mają dużą odporność na nacisk, czy pełnią głównie funkcję zabezpieczenia przed zarysowaniem.
  • Ilość warstw tektury falistej – ilość warstw ma wpływ na jakość amortyzacji towaru
  • Kolor tektury – w sprzedaży posiadamy przekładki białe, czarne i brązowe. Ich kolor ma wpływ na identyfikację marki.
  • Kształt narożników – większość przekładek ma narożniki prostopadłe, ponieważ są one uniwersalne i bardzo dobrze spełniają swoje funkcję. Na wyjątkowe sytuacje przygotowaliśmy też przekładki z zaokrąglonymi rogami. Wybierane są one w sytuacjach, w których towar dodatkowo owijany jest stretchem. Zaokrąglone narożniki są gładkie i nie przerywają folii.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup tacek kartonowych w sklepie internetowym Grembox.pl?

Tacki kartonowe idealnie nadają się do magazynowania towarów lub układania ich na ekspozycjach w sklepie. Tacki posiadają specjalne ścianki, które ułatwiają przenoszenie całych paczek towarów. Dzięki zastosowaniu tacek produkty można trzymać poukładane jeden na drugim na paletach lub wózkach transportowych. Rozłożone tacki zajmują mało miejsca, natomiast ich złożenie jest bardzo szybkie i wymaga jedynie kilku prostych ruchów. Zaletą jest to, że do ich złożenia nie potrzebna jest taśma klejąca. Specjalna konstrukcja pozwala na stabilne złożenie tacki kartonowej bez używania dodatkowych akcesoriów.

Które przekładki kartonowe są przez nas najczęściej polecane naszym klientom?

Nasi klienci mogą zawsze skorzystać z indywidualnego doradztwa. Jednak na przestrzeni ponad 20 lat doświadczenia, jesteśmy w stanie wskazać topowe produkty, które sprawdzają się w największej liczbie przypadków i można uznać je za uniwersalne. Takim produktem jest m.in. przekładka tekturowa 1200x1000 mm, wykonana z 3-warstwowej tektury falistej o gramaturze 420 g/m2. Sprawdzi się ona w paletyzacji do oddzielenia warstw produktów ułożonych na palecie. Chroni przed uszkodzeniami i pomaga w stabilizacji ładunku. Kolejnym produktem, który bardzo często polecamy klientom jest przekładka tekturowa 1200x800 mm. Mniejsze wymiary, większa gramatura (630 g/m2) oraz 5-warstwowa konstrukcja bardzo dobrze sprawdzą się zabezpieczenia części meblowych, ochrony towarów o nieregularnych kształtach a także do składowania ciężkich przedmiotów.

Jakie są najczęstsze opinie klientów o tackach kartonowych dostępnych w naszym sklepie?

Nasi klienci są zadowoleni z zakupów w hurtowni Grembox. Ich satysfakcja wynika przede wszystkim z szybkości realizacji zamówienia oraz możliwości składania indywidualnych zamówień. Zakupy hurtowe obniżają koszty, co również jest bardzo istotne dla naszych partnerów biznesowych. Oprócz tego klienci doceniają nas również za fakt, że w razie naglących sytuacji, mogą odebrać towar bezpośrednio z naszego centrum dystrybucyjnego, które znajduje się na śląsku.

Jakie są ceny przekładek kartonowych w hurtowni Grembox?

W naszej hurtowni przekładki kartonowe można kupić w bardzo korzystnych cenach, które są uwarunkowane możliwością zakupów hurtowych. Posiadamy program rabatowy, który widoczny jest w sekcji „Kup więcej i oszczędzaj” umieszczonej na kartach produktowych. W tabeli zamieszczone są dokładne informacje na temat wysokości cen przy konkretnych ilościach zamawianych sztuk. Zakup przekładek kartonowych w Grembox.pl nie nadszarpnie firmowego budżetu, a znacząco zwiększy efektywność procesów logistycznych.

Grembox – producent przekładek tekturowych i tacek kartonowych

Grembox jest producentem przekładek tekturowych i tacek kartonowych wykonanych z tektury falistej 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. Specjalizujemy się w produkowaniu przekładek, które sprawdzają się do magazynowania większości rodzajów towarów oraz paletyzacji. Większość towarów dostępna jest od ręki, dlatego realizacja zamówień przebiega bardzo szybko. Obsługujemy również klientów, którzy potrzebują realizacji indywidualnych zamówień. Oferty można składać telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych dostępnych na naszej stronie. Współpraca z nami daje możliwość zamówienia pudeł stworzonych idealnie pod oczekiwania konkretnej marki. Jeśli potrzebne są niestandardowe kartony o wymiarach odbiegających od tych dostępnych od ręki – wystarczy napisać lub zadzwonić.

Jakie inne produkty oprócz tacek kartonowych i przekładek tekturowych warto wybrać z naszej hurtowni?

Hurtownia Grembox oferuje całą gamę opakowań wykonanych z tektury, a także wszelkich akcesoriów niezbędnych do przygotowywania dobrze zabezpieczonych przesyłek. Posiadamy kartony klapowe w ponad 1200 wariantach, a także kartony fasonowe, zarówno składane ręcznie, jak i automatycznie. Oba rodzaje kartonów doskonale nadają się do wysyłki za pośrednictwem najpopularniejszych przewoźników, np. InPost i Poczta Polska. Pomocne w pakowaniu będą m.in. taśmy, folie bąbelkowe, folie stretch, wypełniacze i koperty.

FAQ
pixel