Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bąbelkowe

( ilość produktów: 48 )

Koperty bąbelkowe to papierowe opakowania ochronne wyściełane od wewnątrz folią bąbelkową. Najczęściej używa się ich do wysyłki delikatnych przedmiotów takich jak drobna elektronika, biżuteria oraz płyty CD/DVD. Folia bąbelkowa wewnątrz koperty działa jak amortyzator, absorbując wstrząsy i chroniąc przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu. Koperty bąbelkowe znajdują zastosowanie w branżach e-commerce oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest bezpieczne wysyłanie niewielkich przedmiotów. Koperty bąbelkowe są również powszechnie używane w biurach oraz różnych instytucjach, które wymagają bezpiecznej wysyłki ważnych dokumentów. Przykładowo, kancelarie prawne korzystają z kopert bąbelkowych do wysyłki poufnych dokumentów sądowych, aby zapewnić im ochronę przed zagnieceniem lub zamoczeniem. W sklepie Grembox dostępne są koperty idealne zarówno do małych formatów (np. A11), jak i większych (np. K20). Różnorodność rozmiarów daje klientom możliwość wyboru kopert, jak najlepiej dopasowanych do wysyłanych przedmiotów. Dzięki temu zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniami, niezależnie od wielkości wysyłanego towaru.

Czytaj więcej

Co to jest koperta bąbelkowa?

Koperta bąbelkowa to rodzaj opakowania ochronnego. Została wyprodukowana z myślą o zapewnieniu dodatkowego zabezpieczenia wysyłanym przedmiotom. Koperta wyściełana jest wewnątrz folią bąbelkową, czyli taką, która składa się z małych pęcherzyków powietrza. Te pęcherzyki działają jak amortyzator, absorbując wstrząsy i chroniąc przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu. Koperty bąbelkowe są szczególnie przydatne do wysyłki delikatnych przedmiotów, takich jak kable, drobne części, płyty CD lub biżuteria. Oprócz zabezpieczenia przed wstrząsami, folia bąbelkowa zapewnia również warstwę ochronną przed wilgocią. Zastosowanie kopert bąbelkowych znacznie przyspiesza proces pakowania. Nie wymagają one użycia dodatkowych materiałów ochronnych, takich jak wypełniacze, taśmy klejące czy dodatkowe warstwy folii bąbelkowej.

Jakie rodzaje kopert pęcherzykowych dostępne są u producenta Grembox?

U producenta Grembox dostępne są koperty bąbelkowe białe i brązowe. Koperty białe są estetyczne i prezentują się elegancko. Kontrastowe tło ułatwia identyfikację i czytelność etykiet. Są dostępne w rozmiarach od A11 do L21. Koperty brązowe to klasyczne koperty w neutralnym kolorze. Są tak samo funkcjonalne, co koperty białe i również dostępne w wielu rozmiarach. W ofercie Grembox dostępne są koperty bąbelkowe Vp, Silver i Bong.

Jakie są cechy charakterystyczne kopert bąbelkowych Vp?

Koperty bąbelkowe Vp zapewniają doskonałą amortyzację i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wstrząsami. Dzięki zastosowaniu wewnętrznej warstwy z folii bąbelkowej LDPE, są idealne do zabezpieczania delikatnych produktów. Zewnętrzna warstwa koperty wykonana jest z mocnego papieru typu kraft o gramaturze 70 g/m². Zwiększa to wytrzymałość kopert na rozerwanie i chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, np. zakurzeniem lub zamoczeniem. Zamknięcie z paskiem samoprzylepnym, eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zabezpieczeń, takich jak taśma klejąca. To sprawia, że pakowanie jest szybkie i wygodne.

Jakie są rozmiary kopert bąbelkowych w sklepie Grembox?

W sklepie Grembox dostępne są wszystkie rozmiary kopert, zgodne z ustandaryzowanymi normami. Rozmiary wyrażone są za pomocą przypisanych im, specjalnych oznaczeń. W związku z tym, w Grembox można kupić koperty w formatach:

 • CD – ok. 200x175mm
 • A11 - ok. 120x175mm
 • B12 - ok. 135x225mm
 • C13 - ok. 165x225mm
 • D14 - ok. 195x260mm
 • E15 - ok. 235x260mm
 • F16 - ok. 235x350mm
 • G17 - ok. 245x350mm
 • H18 - ok. 285x370mm
 • I19 - ok. 315x445mm
 • K20 - ok. 370x480mm
 • L21 - ok. 410x480mm

Wymiary kopert różnią się nieznacznie w zależności od producenta. Dokładne wymiary zawsze podane są przy konkretnym produkcie i nimi należy się sugerować podczas zamawiania kopert bąbelkowych w sklepie internetowym Grembox. Koperty bąbelkowe sprzedawane są w kompletach po 50, 100 lub 200 sztuk. Istnieje również możliwość składania zamówień hurtowych.

Co można wysłać w kopercie bąbelkowej?

W kopercie bąbelkowej można wysyłać różne przedmioty. Najczęściej wykorzystuje się je do wysyłki produktów takich jak:

 • Kosmetyki - szminki, cienie do powiek, lakiery do paznokci i inne małe produkty kosmetyczne.
 • Biżuteria - naszyjniki, bransoletki, pierścionki, zawieszki i inne drobne elementy biżuterii.
 • Komponenty elektroniczne – np. części komputerowe, płytki drukowane, pendrive'y, karty pamięci.
 • Drobne gadżety - małe przedmioty elektroniczne, breloki, akcesoria do telefonów, itp.
 • Płyty CD i DVD - zarówno muzyka, jak i oprogramowanie czy filmy.
 • Dokumenty - ważne papiery, certyfikaty, umowy, które wymagają ochrony przed zagnieceniem czy zamoczeniem oraz wszelkie inne dokumenty.
 • Części samochodowe - niewielkie komponenty, takie jak uszczelki czy śruby.
 • Inne.

Dzięki podwójnej warstwie ochronnej (folia bąbelkowa i zewnętrzna warstwa papierowa), koperty bąbelkowe zapewniają skuteczną ochronę dla wysyłanych przedmiotów, minimalizując ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Wybór odpowiedniego rozmiaru koperty zapewnia najlepsze zabezpieczenie jej zawartości.

Gdzie można kupić koperty bąbelkowe?

Koperty bąbelkowe można kupić w specjalistycznym sklepie z produktami do pakowania i wysyłki, jakim jak Grembox.pl. Oferujemy szeroki wybór kopert bąbelkowych, zarówno białych, jak i brązowych. Dostępność wszystkich standardowych rozmiarów kopert sprawia, że każdy z klientów może kupić u nas koperty dostosowane do swoich potrzeb wysyłkowych.

Jakie są ceny kopert pęcherzykowych w sklepie Grembox?

Ceny kopert bąbelkowych w sklepie Grembox są konkurencyjne i przystosowane zarówno do indywidualnych potrzeb klientów, jak i do zakupów hurtowych. Klienci, którzy decydują się na większe zamówienia, korzystają ze zniżek, dzięki opcji "Kup więcej i oszczędzaj". Szczegółowy cennik znajdują się przy opisach poszczególnych produktów. Tabela cenowa prezentuje aktualne ceny za pojedyncze sztuki, jak i za większe ilości, co umożliwia klientom łatwe obliczenie potencjalnych oszczędności przy decyzji o zakupie hurtowym.

Jakie są opinie klientów o kopertach bąbelkowych z hurtowni Grembox?

Opinie klientów o kopertach bąbelkowych kupionych w hurtowni Grembox są bardzo pozytywne. Klienci cenią bardzo dobrą jakość tych kopert. Potwierdzają, że skutecznie zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami. Ponadto klienci doceniają szybką realizację zamówień, podkreślając tym samym efektywność i rzetelność obsługi naszego sklepu.

Ile czasu trwa realizacja zamówienia na koperty bąbelkowe ze sklepu Grembox?

Realizacja zamówień na koperty bąbelkowe od Grembox przebiega terminowo. Przy składaniu zamówienia podany jest szacunkowy czas jego realizacji. Dzięki temu, że większość asortymentu dostępna jest na magazynie, mamy możliwość zrealizowania sprawnej dostawy. Ponadto, Grembox daje swoim klientom alternatywę w postaci odbioru osobistego zamówionych kopert bąbelkowych. Ta opcja stanowi idealne rozwiązanie dla osób pragnących szybko otrzymać swoje zamówienie, eliminując potrzebę oczekiwania na przesyłkę kurierską. Klienci mogą odebrać swoje zamówienie bezpośrednio z naszego centrum logistycznego w Rudzie Śląskiej. Konieczny jest wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów z naszym działem obsługi klienta.

Grembox – producent kartonów, dystrybutor kopert bąbelkowych

Grembox to firma, która zajmuje się produkcją kartonów oraz dystrybucją akcesoriów opakowaniowych, w tym kopert bąbelkowych. Grembox jest dostawcą dla wielu sektorów rynku, szczególnie dla branży e-commerce. Jako producent kartonów, Grembox oferuje szeroki wybór opakowań kartonowych, które są dostosowane do potrzeb zarówno małych przedsiębiorstw, jak i większych korporacji.

Jakie produkty oprócz kopert bąbelkowych warto kupić w hurtowni Grembox?

W hurtowni Grembox, poza kopertami bąbelkowymi, dostępne są również inne produkty pomocne przy pakowaniu. Posiadamy np. foliopaki, taśmy pakowe, materiały wypełniające oraz przylgi kurierskie. Grembox jest producentem kartonów, a więc specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży opakowań kartonowych. W stałej ofercie posiadamy ponad 1800 rodzajów kartonów: duże, małe, średnie kartony klapowe, kartony fasonowe, kartony spożywcze, kartony z automatycznym dnem, multimail na książki, kartony 5-warstwowe, kartony na kalendarze i inne.

FAQ
pixel