Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy pakowe papierowe

( ilość produktów: 2 )

Taśma pakowa papierowa to ekologiczna alternatywa dla taśm z tworzyw sztucznych. Używa się jej głównie w branżach z sektora e-commerce do zaklejania opakowań. Taśma papierowa jest estetycznie wykonana, w związku z czym doskonale sprawdza się także do pakowania prezentów. Taśma klejąca papierowa z naszego sklepu jest w pełni biodegradowalna. Wybór tej taśmy wpływa na zmniejszenie ilości odpadów z tworzywa sztucznego i jest oznaką ekologicznego podejścia do procesu pakowania. Taśma papierowa wykonana jest z papieru kraft, a jej bazę stanowi klej solvent (kauczuk naturalny). Zastosowanie tych materiałów sprawia, że taśma jest bardzo dobrej jakości i w pełni bezpieczna dla człowieka (nie uwalnia toksycznych substancji). Taśmy na kleju solvent charakteryzują się najsilniejszą mocą klejenia, a na właściwości kleju nie mają wpływu nawet takie czynniki, jak zanieczyszczenia. Klej solvent działa więc również wtedy, gdy powierzchnia, do której się go przykleja, jest zakurzona. Dzięki niemu przesyłki są solidnie zaklejone podczas transportu.

Czytaj więcej

Co to jest taśma pakowa papierowa?

Taśma pakowa papierowa to rodzaj materiału, który służy do zabezpieczania i zamykania opakowań z kartonu oraz tworzyw sztucznych. Taśma została wyprodukowana z wysokiej jakości papieru typu kraft. Jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych taśm wykonanych z tworzyw sztucznych. W związku z tym, klej używany w taśmach papierowych również oparty jest na naturalnej bazie i nie szkodzi środowisku.

Dlaczego warto wybrać taśmy pakowe papierowe od Grembox?

Wybór taśm pakowych papierowych przynosi wiele korzyści zarówno dla osób, które ich używają, jak i dla środowiska. Taśmy papierowe są w pełni biodegradowalne, więc ich użycie nie przyczynia się do zwiększenia ilości odpadów. Klej solvent, czyli naturalny kauczuk, eliminuje ryzyko związane z uwalnianiem toksycznych substancji. Taśmy papierowe są bezpieczniejsze zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego. Plusem jest, że mimo swoich ekologicznych właściwości, taśmy papierowe są wyjątkowo wytrzymałe i zapewniają solidne zabezpieczenie przesyłek. Ich mocna przyczepność do różnorodnych powierzchni gwarantuje, że przesyłki pozostają bezpiecznie zamknięte podczas transportu.

Do czego stosuje się taśmę papierową pakową?

Taśma papierowa pakowa znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach. Stosują ją przede wszystkim firmy, których filarem jest zrównoważony rozwój. W sektorze e-commerce taśma papierowa wykorzystywana jest zabezpieczania kartonów z produktami wysyłanymi do klientów. Można ją stosować zarówno do pakowania lekkich przedmiotów, jak również zabezpieczania ciężkich i dużych paczek. Taśmę pakową stosuje się do zaklejania np. kartonów z odzieżą, częściami samochodowymi, karmą dla zwierząt lub sprzętem elektronicznym. Firmy wykorzystują taśmę papierową również do zaklejania pudełek z upominkami biznesowymi. Ze względu na eleganckie wykończenie nadaje się ona także dla sklepów oferujących opcję pakowania swoich produktów na prezent. Po taśmie Kraft można pisać, a także naklejać na nią różnego rodzaju naklejki lub stosować pieczątki. W związku z tym, taśmę łatwo personalizować i nadawać paczkom indywidualnego charakteru. Fakt, że po taśmie papierowej można pisać, sprawia też, że jest ona wykorzystywana na magazynach do etykietowania towarów w celu ułatwienia ich identyfikacji.

Czy taśma papierowa ze sklepu Grembox sprawdzi się do zaklejania kartonów?

Tak, taśma papierowa ze sklepu Grembox doskonale sprawdzi się do zaklejania kartonów. Klej solvent, który stanowi jej bazę, charakteryzuje się świetną przyczepnością do różnorodnych powierzchni, w tym do tektury i papieru. Zarówno taśma papierowa Kraft, jak i taśma świąteczna sprawdzą się zatem do zaklejania przesyłek wysyłanych w opakowaniach kartonowych.

Jak prawidłowo używać taśmy papierowej do pakowania?

Taśmę papierową należy równomiernie przykleić do zaklejanej powierzchni. By mieć pewność, że się nie odklei, trzeba ją wygładzić i docisnąć. Najlepsze efekty aplikowania taśmy do przesyłek osiąga się dzięki użyciu specjalnych dyspenserów. Przyspieszają one pracę i gwarantują pełną poprawność aplikacji taśmy.

Czy taśmy papierowe od Grembox to produkty ekologiczne?

Tak, taśmy papierowe oferowane przez Grembox są produktami ekologicznymi. Wykonane z wysokiej jakości papieru kraft i wykorzystujące kleje na bazie naturalnego kauczuku, taśmy te stanowią przyjazną dla środowiska alternatywę w stosunku do tradycyjnych taśm pakowych. Taśmy papierowe są w pełni biodegradowalne i można je poddać recyklingowi. Wybierając taśmy papierowe od Grembox, klienci dokonują wyboru zgodnego z ekologicznym podejściem, minimalizując negatywny wpływ na środowisko i przyczyniając się do redukcji odpadów.

Kiedy warto wybrać taśmę papierową do pakowania?

Wybór taśmy papierowej do pakowania następuje przede wszystkim wtedy, gdy firmy bardzo dużą wagę przykładają do aspektów ekologicznych. Taśma papierowa jest najlepszą opcją w momencie, gdy priorytetem jest zrównoważony rozwój. Warto też pamiętać, że ekologiczna taśma jest tak samo wytrzymała jak taśma polipropylenowa. Klej solvent, który stanowi bazę taśmy, jest jednym z mocniejszych klejów i wytrzymuje ciężar nawet 100 kg przesyłek.

Jakie rodzaje taśm papierowych oferuje Grembox?

W ofercie Grembox dostępne są następujące rodzaje taśm papierowych do pakowania:

  • Taśma papierowa KRAFT ze świątecznym nadrukiem: idealna do pakowania prezentów, przesyłek świątecznych oraz paczek wysyłanych w okresie Bożego Narodzenia. Taśma dodaje przesyłkom unikalnego, świątecznego klimatu, a także estetycznego wyglądu.
  • Taśma papierowa KRAFT DALPO: charakteryzuje się wyjątkową siłą klejenia i doskonale sprawdza się w zabezpieczaniu różnorodnych przesyłek, nawet tych bardzo ciężkich.

Oba rodzaje taśm wyprodukowane są ze szlachetnego papieru typu kraft, a ich bazę stanowi w pełni naturalny klej kauczukowy – solvent.

Jakie są ceny taśm klejących papierowych w sklepie Grembox?

Grembox oferuje taśmy papierowe w atrakcyjnych cenach. Zakup produktów w satysfakcjonującym budżecie jest możliwy ze względu na opcję zakupów hurtowych. Zniżki, które stosujemy, zostały utworzone zgodnie z zasadą: im większe zakupy, tym niższa cena. Sekcja „Kup więcej i oszczędzaj” dostępna jest bezpośrednio na każdej stronie produktu. Ceny pokazane są w przejrzystej tabeli, która uwzględnia kwotę zarówno pojedynczej sztuki, jak i dużego zamówienia.

Jakie są opinie klientów hurtowni Grembox o taśmach papierowych?

Klienci podkreślają wysoką jakość i estetykę taśm papierowych oferowanych przez Grembox. Cenią sobie fakt, że kupują produkt, który jest niezawodny, a równocześnie jego wybór zgodny jest z ekologicznym podejściem, zmniejszającym negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dla klientów ważna jest również terminowa realizacja zamówienia, a także fakt, że w naglących sytuacjach mogą po prostu przyjechać do naszej firmy i odebrać swoje zamówienie osobiście. W celu ustalenia odbioru, wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

Co oprócz taśm pakowych papierowych warto kupić u producenta Grembox?

Oprócz taśm pakowych papierowych, Grembox oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania. Posiadamy szeroki wybór kartonów i akcesoriów pakowych. Całość oferty jest dostosowana do potrzeb nowoczesnego e-commerce oraz różnorodnych branż, zapewniając klientom kompleksowe wsparcie w zakresie pakowania. Posiadamy m.in. foliopaki, taśmy pakowe, materiały wypełniające oraz przylgi kurierskie. Jako producent opakowań z tektury specjalizujemy się jednak się przede wszystkim w sprzedaży różnego rodzajów kartonów, takich jak: duże, małe, średnie kartony klapowe, kartony fasonowe, kartony spożywcze, kartony z automatycznym dnem, multimail na książki, kartony 5-warstwowe, kartony na kalendarze i inne.

FAQ
pixel