Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koperty kurierskie tekturowe, kartonowe

( ilość produktów: 4 )

Koperty tekturowe służą bezpiecznemu przechowywaniu i transportowi wydruków w formacie od A4 do A2. Są pomocne w pracy takich firm, jak drukarnie, agencje reklamowe, księgarnie czy sklepy internetowe oferujące sprzedaż plakatów lub płyt winylowych. Koperty tekturowe zapewniają wysyłanym w nich przedmiotom, ochronę przed zagięciami i zabrudzeniem. W naszym sklepie dostępne są koperty tekturowe w różnych rozmiarach. Niezależnie od wymiaru, koperty składa się prosto i szybko, dzięki czemu przygotowywanie wysyłek jest bardzo sprawne. Koperty tekturowe są lekkie, zatem nie zwiększają kosztów wysyłki.

Czytaj więcej

Co to jest koperta tekturowa?

Koperta tekturowa to specjalny rodzaj kartonu fasonowego, zaprojektowanego z myślą o przechowywaniu i transporcie wydruków o formatach większych niż A5. Koperty tekturowe są przede wszystkim wykorzystywane przez drukarnie, agencje reklamowe, księgarnie, fotografów, sklepy internetowe sprzedające plakaty, a także inne firmy, które potrzebują bardzo dobrego zabezpieczenia dla wielkoformatowych wydruków. Koperty tekturowe mogą być również stosowane do wysyłki płyt winylowych, a także wykorzystywane podczas wernisaży lub targów branżowych, gdzie służą na przykład do przechowywania prac lub materiałów edukacyjnych.

Dlaczego warto wybrać koperty tekturowe do przesyłek?

Sztywne koperty tekturowe zapewniają bardzo dobrą ochronę zawartości przed uszkodzeniami, które mogłyby powstać w wyniku wstrząsów, uderzeń lub nacisku podczas transportu lub magazynowania. Koperty stosuje się je najczęściej do przechowywania dokumentów, certyfikatów, fotografii, grafik, plakatów, kalendarzy oraz innych tego typu przedmiotów. Wydruki są dobrze chronione zarówno podczas przechowywania na magazynie, jak i w czasie transportu. Dzięki wykorzystaniu dobrej jakość materiałów, koperty tekturowe od Grembox zapewniają bezpieczeństwo przesyłek kurierskich, zmniejszając ryzyko uszkodzenia zawartości. Koperty tekturowe są bardzo łatwe w składaniu. Bez trudu można je złożyć samodzielnie. Są lekkie, więc nie mają ostatecznego wpływu na koszty wysyłki.

Jakie rozmiary kopert kurierskich tekturowych dostępne są w sklepie Grembox?

W Grembox dostępne są następujące rozmiary kopert kurierskich tekturowych:

Rozmiary kopert tekturowych dostosowane są do przechowywania w nich wydruków w formatach A2, B1, C2 i mniejszych oraz wszystkich niestandardowych, które mieszczą się w wymiarach kopert. Koperty tekturowe sprzedawane są w kompletach po 10 sztuk.

W jaki sposób składa się koperty tekturowe kurierskie od Grembox?

Koperty tekturowe od Grembox są zaprojektowane z myślą o łatwości składania i szybkim przygotowaniu do wysyłki. Wystarczy kilka prostych kroków, aby skutecznie zabezpieczyć zawartość i przygotować kopertę do transportu. Precyzyjne wycięcia i zaznaczenia ułatwiają złożenie i zamknięcie koperty, zapewniając jej stabilność i ochronę przesyłanych przedmiotów.

W jaki sposób bezpiecznie pakować wydruki do kopert tekturowych?

Pakowanie wydruków do kopert tekturowych należy rozpocząć od właściwego doboru rozmiaru koperty do wymiarów wydruku. Przykładowo, format A3 ma wymiary 297x420 mm. Dla tego formatu polecamy kopertę tekturową 520x360x200 mm. Ten rozmiar koperty pozostawia jeszcze odpowiednią ilość miejsca, by zastosować, np. folię bąbelkową i zabezpieczyć grafikę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przed zamknięciem koperty należy się upewnić, że wydruk nie przesuwa się w środku kartonu. Na sam koniec kopertę najlepiej zakleić taśmą lub owinąć folią stretch.

Gdzie można kupić koperty tekturowe A4 i koperty tekturowe A3?

Koperty tekturowe A4 i koperty tekturowe A3 są dostępne bezpośrednio w sklepie Grembox. Firma oferuje koperty tekturowe mieszczące formaty wydruków w przedziale A2-A4. Koperty tekturowe dostępne są w sklepie online. Kupujący mogą łatwo wybrać odpowiedni rozmiar, dostosowany do ich potrzeb.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na tekturowe koperty od producenta Grembox?

W Grembox przykładamy się do terminowej realizacji zamówień. Dzięki temu, że zajmujemy się produkcją kartonów zapewniamy ciągłą dostępność większości naszych produktów. Przekłada się to na fakt, że są one gotowe do szybkiej wysyłki z naszego magazynu. Dotyczy to również kopert tekturowych. Dla klientów, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu zamówienia, bez konieczności czekania na dostawę, zapewniamy opcję odbioru osobistego z naszego centrum logistycznego w Rudzie Śląskiej. W tym celu należy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły.

Jakie są ceny kopert tekturowych kurierskich w hurtowni Grembox?

Grembox oferuje konkurencyjne ceny za koperty tekturowe, umożliwiając klientom skorzystanie z atrakcyjnych rabatów przy zakupach hurtowych. Przy każdym produkcie znajduje się sekcja "Kup więcej i oszczędzaj", w której podane są dokładne informacje o cenach oraz dostępnych zniżkach za zakup określonej liczby kartonów. Dzięki temu wyraźnie widać, ile realnie da się zaoszczędzić, robiąc zakupy w większych ilościach.

Jakie są opinie o kopertach tekturowych ze sklepu Grembox?

Opinie klientów na temat kopert tekturowych oferowanych przez Grembox są bardzo dobre i potwierdzają, że idealnie spełniają swoje zadanie: zabezpieczają wydruki podczas transportu. Pozytywne opinie dotyczą też możliwości odbioru osobistego zamówień i sprawnego załadunku.

Co jeszcze warto kupić w hurtowni Grembox oprócz kopert tekturowych?

Oprócz kopert tekturowych, Grembox oferuje szeroką gamę produktów opakowaniowych, które są przydatne przy pakowaniu i wysyłce towarów. Do najpopularniejszych akcesoriów należą, taśmy pakowe, wypełniacze do paczek. Jako polski producent kartonów, w swojej ofercie posiadamy rozległy asortyment opakowań kartonowych. Dysponujemy kartonami klapowymi oraz kartonami fasonowymi w różnych rozmiarach. Hurtownia Grembox zapewnia klientom materiały niezbędne do bezpiecznego pakowania przesyłek.

 

FAQ
pixel