Szanowni Klienci, informujemy, że zamówienia złożone do czwartku (30 maja), zostaną wysłane do Państwa w piątek (31 maja).
Zamówienia złożone w piątek (31 maja) będą wysyłane w najszybszym możliwym terminie jeszcze w piątek (31 maja) i w poniedziałek (3 czerwca).
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oferta

Wszechstronna, kompletna i dopasowana oferta

Zapewniamy produkty oraz usługi związane z zaopatrzeniem małych i średnich firm w opakowania kartonowe i akcesoria do pakowania, wysyłki lub transportu towarów.

Przewidywalność, jakość, płynność

Usprawniamy procesy zakupowe i pomagamy zarządzać zamówieniami, zapewniając bezpieczne i sprawne funkcjonowania firm.

1800 wzorów i wariantów w stałej ofercie

Utrzymujemy stały asortyment najbardziej popularnych opakowań, jednocześnie poszerzając go w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Towary, których nie mamy w ciągłej sprzedaży, możemy wykonać na zamówienie i włączyć do stałej oferty.

Gwarantowana dostępność i korzystne ceny

Dysponujemy magazynami o powierzchni 30 tys. m². Regularnie je zaopatrujemy, korzystając z informatycznego sytemu zarządzania stanami magazynowymi i monitorowania zamówień oraz transakcji. Utrzymujemy stałe rezerwy i szeroką dostępność towaru. Możemy stabilizować nasze ceny w dłuższym horyzoncie czasowym niezależnie od sytuacji rynkowej.

Gwarantowana jakość i certyfikat FSC®

Współpracujemy na stałe wyłącznie ze sprawdzonymi przez nas producentami tektury i opakowań tekturowych w Polsce. Prowadzimy audyty jakości i zgodności zamówień z ich specyfikacją techniczną. Działamy zgodnie z wymogami określonymi przez Międzynarodowy Certyfikat FSC.®.

Szybka wysyłka lub odbiory na miejscu

Nasze magazyny są wyposażone w zautomatyzowany system do kompletowania zamówień całopaletowych i ich ekspresowego załadunku. Swoje centrum logistyczno-dystrybucyjne ulokowaliśmy na Śląsku, u zbiegu głównych, dostępnych i przepustowych szlaków tranzytowych.

Szybkie reklamacje i obsługa zwrotów

Nasz zintegrowany, w pełni zautomatyzowany serwis zakupowo-transakcyjny ułatwia i przyspiesza procesy reklamacyjne oraz zwroty towarów. Dodatkowo kompetentny i doświadczony Zespół Obsługi wspiera naszych Klientów, zawsze kiedy tego potrzebują.
Zamów produkty Skontaktuj się z nami

Ekspercka opieka i partnerskie wsparcie

Oferujemy usługi i usprawnienia, dzięki którym Klienci nie muszą się martwić o zaopatrzenie i logistykę opakowań w swoich firmach.

Doradztwo technologiczne i logistyczne

Doradzamy w dziedzinie produkcji i doboru opakowań do wymagań łańcuchów logistycznych i specyfiki towarów. Projektujemy, dopasowujemy i optymalizujemy opakowania ze względu na indywidualne, specyficzne potrzeby Klientów.

Projektowanie i optymalizacja

Mamy własne centrum RND, które projektuje, wdraża i nadzoruje produkcję krótkich, bądź testowych serii produkcyjnych na indywidualne zamówienia Klientów. Prowadzimy audyty i optymalizacje opakowań w firmach Klientów, a także u producentów.

Kredyt kupiecki i finasowanie

Proponujemy system wsparcia finansowego dla stałych klientów, w ramach którego możemy oferować kredyt kupiecki oraz pomoc w przejęciu ryzyka finansowego związanego ze zmianami cen i koniunktury na rynku opakowań.

Bezpłatne magazynowanie

Oferujemy możliwość bezpłatnego magazynowania zamówionego towaru w naszym Centrum Dystrybucyjno-Logistycznym na Śląsku. Przechowywany towar można "na życzenie" odbierać lub zamawiać jego wysyłkę.

Dedykowana obsługa i partnerstwo biznesowe

Oferujemy zintegrowaną usługę indywidualnego opiekuna klienta, która pozwala na całkowity bądź częściowy outsource zaopatrzenia i logistyki związanych z opakowaniami tekturowymi. Optymalizujemy koszty, analizujemy i ograniczamy ryzyka, poprawiamy bezpieczeństwo i opłacalność.
Skontaktuj się z nami

Eksperci w dziedzinie opakowań tekturowych, oddani Twojemu biznesowi

Wszystko co robimy, służy jednemu celowi - ma zapewniać firmom bezpieczeństwo i stabilność działania a przedsiębiorcom niezbędny spokój i przewidywalności. Wierzymy, że dzięki temu mogą lepiej skupić się na istocie własnego biznesu i wykorzystać w pełni swój potencjału oraz energię do jego rozwoju.

Dowiedź się więcej
pixel