Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kartony fasonowe z paskiem klejowym i tasiemką

( ilość produktów: 97 )

Kartony fasonowe z paskiem klejowym i tasiemką to praktyczne i sprawdzone rozwiązanie w branży opakowań e-commerce. Ze względu na estetykę wykonania, prostotę użycia i dobrą ochronę przed uszkodzeniami, kartony te zdobyły uznanie zarówno sklepów internetowych jak i ich klientów. Kartony z paskiem klejowym pozwalają na szybkie i bezproblemowe pakowanie oraz otwieranie przesyłek. Jest to szczególnie cenione przez firmy, w których wysyła się codziennie bardzo duże ilości paczek. Kartony z tasiemką zrywającą oferowane są w różnych rozmiarach. Zapewniają bardzo dobrą ochronę zawartości przed czynnikami zewnętrznymi. Kartony z podwójnym paskiem klejowym są ważnym udogodnieniem dla klientów, ponieważ ułatwiają zwroty. Wystarczy skorzystać z dodatkowego paska z klejem by zamknąć opakowanie ze zwracanym towarem. Dzięki temu ten sam karton jest wykorzystany ponownie, a towar wraca do sprzedawcy odpowiednio zabezpieczony.

 

Czytaj więcej

Co to są kartony fasonowe z paskiem klejowym i tasiemką?

Kartony z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą są rodzajem kartonów fasonowych. Oznacza to, że do ich składania nie potrzebna jest taśma klejąca. Zostały one wycięte w ten sposób, by ich złożenie było możliwe bez użycia dodatkowych akcesoriów. Co więcej, ten konkretny rodzaj kartonów posiada dodatkowe udogodnienia w postaci paska klejowego i tasiemki zrywającej. Co one dają? Dzięki nim do bezpiecznego zamknięcia przesyłki (a także do jej otwarcia) nie trzeba używać żadnych dodatkowych akcesoriów. Pasek klejowy jest odpowiednio mocny, by zakleić pudełko i zabezpieczyć je przed przypadkowym otwarciem. Tasiemka zrywająca pozwala natomiast otworzyć karton bez używania nożyczek. Wystarczy ją pociągnąć, a uzyska się dostęp do zawartości paczki. Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą pozwala na efektywne i estetyczne zapakowanie produktów, minimalizując jednocześnie ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu.

Dlaczego warto wybrać kartony fasonowe z paskiem klejowym ze sklepu Grembox?

Kartony fasonowe z paskiem klejowym od producenta Grembox posiadają sprawdzoną jakość. Pasek klejowy zapewnia mocne i trwałe zamknięcie, natomiast tasiemka zrywająca wykonana jest w taki sposób, by klient bez problemu otworzył pudełko wyłącznie z jej pomocą. 3-warstwowa tektura, z której wykonane są nasze pudełka, jest sztywna i dobrze chroni zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wysokość gramatury tektury dostosowana jest do wielkości kartonów i ich przeznaczenia. Klientom, którzy potrzebują porady na temat wyboru odpowiednich pudełek dla ich branży, udzielamy bezpłatnych konsultacji.

Jak łatwo i szybko zapakować produkty używając kartonów fasonowych z tasiemką?

W przypadku wysyłki towarów mało podatnych na uszkodzenia, wystarczy umieścić je w środku pudełka, zdjąć zabezpieczający pasek z klejem i dokładnie zamknąć karton. Jeśli natomiast wysyłka obejmuje przedmioty delikatne lub wrażliwe na zniszczenia, przed włożeniem ich do kartonu, należy starannie je zabezpieczyć (np. owinąć w folię bąbelkową). Przy tego typu asortymencie zalecamy również dodatkowo użycie wypełniaczy.

Zalety kartonów fasonowych z tasiemką w e-commerce i logistyce

Kartony fasonowe z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą przede wszystkim zapewniają szybkość pakowania przesyłek. Dzięki temu możliwe jest efektywne zarządzanie większą ilością zamówień. Kartony składają się łatwo i nie wymagają użycia dodatkowych akcesoriów. Złożone, zajmują niewiele miejsca w magazynie. Są proste w obsłudze i dostosowane do oczekiwań zarówno sprzedawców, jak i kupujących. Kartony fasonowe z tasiemką zrywającą i 2 paskami klejowymi (np. karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100 mm) ułatwiają klientom zwrot produktów. Ich konstrukcja sprawia, że nadają się do powtórnego użycia.  

Jakie wymiary kartonów fasonowych z paskiem klejowym oferuje producent Grembox?

Grembox oferuje szeroki wybór kartonów fasonowych z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą. Dostępnych jest około 100 wariantów, różniących się rozmiarami. Posiadamy małe kartony o szerokości zewnętrznej od 100 mm oraz duże kartony nawet o 300 mm szerokości. Kartony z paskiem klejowym dostępne w Grembox występują w 3 wersjach kolorystycznych:

  • brązowe,
  • biało-brązowe,
  • białe.

Dzięki tej różnorodności przedstawiciele dziesiątek branż mogą znaleźć w naszym asortymencie kartony fasonowe z paskiem klejowym idealnie dopasowane do charakteru i wielkości swoich produktów.

Czy kartony z paskiem klejowym sprawdzą się do międzynarodowych przesyłek?

Kartony fasonowe z paskiem klejowym sprawdzą się do międzynarodowych przesyłek. Dzięki wykonaniu z 3-warstwowej tektury stanowią lepsze zabezpieczenie niż koperty bąbelkowe lub folie stretch. Wysyłka w kartonie fasonowym jest również korzystna ze względu na fakt, że przestrzeń pudełka daje możliwość dodatkowego zabezpieczenia wysyłanego przedmiotu. W przypadku przesyłek międzynarodowych, które przeważnie trwają kilka dni i wiążą się z kilkukrotnym przeładunkiem, dodatkowa ochrona towaru w postaci folii bąbelkowej lub innych wypełniaczy, jest jak najbardziej wskazana. Pozwoli zminimalizować ryzyko ewentualnych uszkodzeń.

Czy kartony z paskiem klejowym są odpowiednie do wysyłki delikatnych przedmiotów?

Przy wyborze kartonów do wysyłki delikatnych przedmiotów należy przede wszystkim kierować się gramaturą tektury, z której wykonane jest pudełko. Dla zabezpieczenia delikatnych towarów polecamy kartony z tektury o minimalnej wartości 380 g/m2. Należy też dobrać rozmiar opakowania do wymiarów przesyłki. Najlepszy karton to ten, który jest niewiele większy od wysyłanego przedmiotu. Trzeba też pamiętać, że wolną przestrzeń w pudełku należy uzupełniać wypełniaczami (np. skropakiem). Zabezpieczy to przedmiot przed przemieszczaniem się w czasie transportu wewnątrz pudełka. Mimo zastosowania odporniejszej na uszkodzenia tektury, zalecamy również, by delikatne przedmioty dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową.

Jakie są ceny kartonów fasonowych z paskiem klejowym i tasiemką w sklepie Grembox?

Ceny kartonów fasonowych z paskiem klejowym i tasiemką w Grembox są konkurencyjne i dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów. Firma oferuje atrakcyjne warunki cenowe, szczególnie przy zamówieniach hurtowych. Na kartach produktowych w sekcji „Kup więcej i oszczędzaj” znajduje się tabela z informacjami o cenach. Przedstawia ona progi rabatowe dla konkretnych ilości towaru. Dzięki temu można w prosty sposób sprawdzić, ile oszczędności wygeneruje hurtowe zamówienie.

Ile czasu trwa realizacja zamówień na kartony z paskiem klejowym w hurtowni Grembox?

Grembox zapewnia szybką realizację zamówień, zazwyczaj wysyłając produkty w ciągu kilku dni roboczych. Nasze kartony to produkt polski i większość z nich znajduje się w magazynie zlokalizowanym na terenie Rudy Śląskiej. Po wcześniejszym umówieniu terminu, umożliwiamy klientom odbiór osobisty zamówień z naszego centrum logistycznego. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły. 

Jakie są opinie klientów o kartonach z paskiem klejowym i tasiemką z hurtowni Grembox?

Opinie klientów potwierdzają, że nasze kartony z paskiem klejowym i tasiemką sprawdzają się do wysyłki produktów z najróżniejszych branż. Klienci doceniają staranne wykonanie naszych opakowań tekturowych, a także szybkość ich składania. Potwierdzają, że pasek klejowy jest odpowiednio silny i nie trzeba zamykać kartonu dodatkową taśmą pakową.

Grembox – producent kartonów i dystrybutor akcesoriów opakowaniowych

Grembox jest producentem kartonów, więc oferuje opakowania tekturowe, ale również akcesoria pomocne w pakowaniu: taśmy, przekładki, dyspensery, akcesoria biurowe, folie stretch i koperty. W ofercie znajduje się ponad 1800 wariantów kartonów, z których większość dostępna jest w stałej sprzedaży. Posiadamy kartony klapowe, kartony fasonowe, kartony do Paczkomatów InPost, kartony do wysyłki Pocztą Polską, a także pudełka spożywcze, czy opakowania na książki. Oferujemy kartony przeznaczone do wysyłek gabarytowych, jak również mniejsze pudełka do wysyłek kurierskich.

FAQ
pixel