Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy pakowe na kleju hotmelt

( ilość produktów: 9 )

Taśmę pakową na kleju hot-melt stosuje się do zaklejania przesyłek. Używają jej firmy e-commerce, ale także pracownicy z działu logistyki i magazynowania. Ten rodzaj taśmy, której bazą jest syntetyczny kauczuk, gwarantuje mocne przyleganie do różnych typów powierzchni, m.in. kartonów i tworzyw sztucznych. Taśma hot-melt jest niezastąpiona do zaklejania paczek kurierskich. Bardzo mocny klej skutecznie zakleja przesyłki ważące nawet 25 kg. Zapobiega też przypadkowemu odklejeniu się taśmy od pakunku, co jest szczególnie ważne w sytuacjach, gdy przesyłki są często przenoszone, np. podczas załadunku i rozładunku. Taśma hot-melt zyskuje na sile klejenia z czasem. Klej osiąga swoją maksymalną przyczepność po kilku godzinach od aplikacji. W związku z tym, ten rodzaj taśmy pakowej jest idealny dla osób i firm, które przygotowują przesyłki z wyprzedzeniem. Trwałość taśmy hot-melt sprawdza się w długoterminowym przechowywaniu i transportowaniu towarów. Taśma ta utrzymuje swoje właściwości w temperaturze do 5°C. W Grembox dostępne są 2 warianty kolorystyczne taśmy klejącej hot-melt: przeźroczysta i brązowa.

Czytaj więcej

Taśma pakowa kauczukowa – czym charakteryzuje się klej hot-melt?

Klej hot-melt to rodzaj kauczuku syntetycznego. Charakteryzuje się właściwościami, które sprawiają, że jest chętnie stosowany do zaklejania różnego typu przesyłek. Klej hot-melt doskonale przylega do różnorodnych powierzchni, m.in. do kartonów i tworzyw sztucznych. Duża siła klejenia minimalizuje ryzyko odklejenia się taśmy pod wpływem nacisku czy ruchu. Klej hot-melt cechuje się też tym, że im dłużej przylega do określonej powierzchni, tym mocniej do niej przywiera. W związku z tym doskonale nadaje się dla firm, którzy lubią wcześniej przygotowywać przesyłki. Jest to równie niezawodny wybór przy zabezpieczaniu przesyłek, które będą przechowywane lub transportowane przez dłuższy czas. Klej hot-melt utrzymuje swoje właściwości w temperaturze do 5oC.

Do czego się nadaje taśma hot-melt ze sklepu Grembox?

Taśma hot-melt doskonale nadaje się do zaklejania kartonów, a także innych opakowań, np. tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Klej hot-melt ma bardzo dobre właściwości przyczepne, w związku z czym nadaje się do pakowania cięższych przedmiotów, nawet tych ważących 25 kg. Siła klejenia sprawia, że taśmy hot-melt można używać również do zabezpieczania przesyłek, zawierających produkty o wysokiej wartości. Taśma nie odklei się samoistnie od opakowania, nawet podczas długiej trasy. Z tego samego powodu taśma na kleju hot-melt jest dobrym wyborem w przypadku wysyłania przesyłek międzynarodowych. Fakt, że klej hot-melt zwiększa siłę klejenia pod wpływem czasu, sprawia, że taśmy z jego zastosowaniem są doskonałe do stosowania w trakcie magazynowania przesyłek.

Taśma klej hot-melt – gdzie się ją najczęściej wykorzystuje?

Taśma hot-melt jest niezastąpiona w branżach e-commerce, a także logistyce i dystrybucji. Zapewnia solidne i długotrwałe zamknięcie kartonów i paczek. W magazynach i centrach dystrybucyjnych taśma hot-melt ułatwia szybkie i skuteczne zabezpieczanie towarów na paletach oraz pakowanie i zabezpieczanie kartonów magazynowych. W przemyśle produkcyjnym służy do ochrony opakowań produktów podczas wysyłki. Taśma hot-melt jest przydatna w biurach i domach do zabezpieczania przedmiotów przeznaczonych do przechowywania lub wysyłki.

W jakich warunkach najlepiej stosować taśmę na kleju hot-melt?

Taśmę na kleju hot-melt najlepiej stosować w określonych warunkach, które maksymalizują jej właściwości klejące. Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na czynniki takie jak:

  • Temperatura - idealne warunki dla taśmy hot-melt to środowisko o umiarkowanej temperaturze, zazwyczaj w zakresie od około +5°C do +40°C.
  • Ciężar i rodzaj paczki – taśma na kleju hot-melt jest szczególnie polecana do zaklejania cięższych paczek, zazwyczaj do około 25 kg. Czyni ją to idealnym wyborem dla większości przesyłek e-commerce oraz innych paczek wysyłanych za pośrednictwem kuriera oraz automatów paczkowych.
  • Powierzchnia - powierzchnia, do której będzie aplikowana taśma, powinna być czysta, sucha i wolna od tłuszczów oraz zanieczyszczeń.
  • Aplikacja - dla zapewnienia najlepszej przyczepności, taśmę należy aplikować równomiernie i mocno docisnąć do powierzchni pakunku. Użycie dyspenserów do taśm może ułatwić równomierne nałożenie i zwiększyć skuteczność zaklejania.
  • Czas – klej hot-melt maksymalnej siły klejenia nabiera po kilku godzinach od aplikacji. W związku z tym świetnie nadaje się do zabezpieczania przesyłek, które będą magazynowane.

Która taśma jest lepsza: taśma kauczukowa czy akrylowa?

Decyzja o wyborze między taśmą kauczukową a akrylową powinna być podyktowana tym, co dana taśma ma zakleić. Do klejenia kartonów szczególnie rekomendowane są taśmy na kleju kauczukowym, dostępne w wersji z kauczukiem syntetycznym (hot-melt) oraz naturalnym (solvent). Taśmy na bazie kleju hot-melt wyróżniają się wysoką wydajnością i niezawodnością. Są uniwersalne i skutecznie kleją się do różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych i kartonu. Klej hot-melt jest szczególnie polecany do paczek przygotowywanych z wyprzedzeniem, gdyż jego siła klejenia wzrasta w miarę dłuższego kontaktu z powierzchnią, do której przylega. Jest to idealne rozwiązanie dla paczek o masie do 25 kg. Taśma akrylowa znakomicie sprawdzi się w codziennym użyciu, oferując solidne rozwiązanie dla mniej wymagających zastosowań. Sprawdzi się np. do pakowania lekkich przesyłek.

Gdzie tanio kupić hurtową ilość taśm klejących hot-melt?

Taśmy klejące na bazie kleju hot-melt dostępne są w ilościach hurtowych w sklepie Grembox. Końcowy koszt zamówienia jest zależny od ilości nabytych produktów, przy czym zakupy hurtowe umożliwiają uzyskanie atrakcyjnej ceny jednostkowej za taśmę. Wysyłkę realizujemy zgodnie z procedurami dostawczymi serwisu kurierskiego DPD. Transport odbywa się formie paczek lub palet.

Jakie rodzaje taśm na kleju hot-melt dostępne są w sklepie Grembox?

Sklep Grembox oferuje taśmy pakowe na bazie kleju hot-melt w kolorach transparentnym i brązowym. Są one uniwersalne i pasują do wszelkiego rodzaju przesyłek. W naszej ofercie znajdują się taśmy wykonane z polipropylenu. Charakteryzują się one elastycznością i odpornością na wilgoć oraz pył. Taśmy na kleju hot-melt w naszej ofercie mają standardową szerokość 48 mm. Długość taśmy uzależniona jest od wybranego wariantu.

Jakie są ceny taśm pakowych na kleju hot-melt u producenta Grembox?

W Grembox, taśmy pakowe na kleju hot-melt są dostępne w cenach, które zapewniają korzystną relację jakości do wydanych środków. Klienci, którzy dokonują zakupów hurtowych, oszczędzają. W obrębie każdej oferty produktowej dostępna jest specjalna sekcja "Kup więcej i oszczędzaj", prezentująca informacje o cenach w zależności od ilości kupowanego towaru.

Jakie są opinie o taśmach klejących hot-melt ze sklepu Grembox?

Opinie o taśmach klejących hot-melt ze sklepu Grembox są bardzo dobre. Klienci doceniają jakość naszych taśm. Potrafią one bezpiecznie zakleić paczki ważące nawet 25 kg. Ich właściwości są pożądane w branżach z sektora e-commerce. Klienci chwalą terminową realizację zamówień. Korzystają również z możliwości robienia zakupów hurtowych. W opiniach wspominany jest również fakt, że posiadamy najbardziej uniwersalne rodzaje taśm hot-melt: transparentne i brązowe.

Grembox – producent kartonów, dystrybutor taśm pakowych i innych akcesoriów opakowaniowych

Grembox to producent wysokiej jakości opakowań kartonowych. Nie ogranicza się jednak tylko do nich – w swojej ofercie posiada również szeroki asortyment akcesoriów do pakowania, w tym taśmy pakowe. Proces realizacji zamówień w Grembox przebiega z dużą starannością i szybkością. Grembox oferuje możliwość realizacji indywidualnych projektów, takich jak nadruki na kartonach. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostosowanych rozwiązań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem mailowo lub telefonicznie.

Co jeszcze, oprócz taśm pakowych, warto kupić w hurtowni Grembox?

W asortymencie hurtowni Grembox znajduje się szeroki wybór opakowań kartonowych. Oferujemy kartony klapowe: małe (120-295 mm długości), średnie (300-495 mm długości) i duże (500-1000 mm długości). Mamy ponad 400 wariantów kartonów fasonowych oraz opakowania wielkogabarytowe. Nasze kartony są przystosowane do wysyłki za pośrednictwem popularnych przewoźników, takich jak InPost czy Poczta Polska. Dodatkowo, Grembox proponuje różnorodne akcesoria do pakowania, np. folię bąbelkową, folię stretch, torby papierowe oraz wypełniacze i koperty.

FAQ
pixel