Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Folie do pakowania i opakowania foliowe

( ilość produktów: 54 )

Folie to kategoria, w której umieściliśmy różnego rodzaju akcesoria opakowaniowe wykonane z tworzywa sztucznego. W związku z tym znajdują się tu zarówno folie do pakowania, takie jak folie stretch i bąbelkowe, jak również opakowania foliowe. Folie są materiałem, który doskonale chroni towary przed wilgocią oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Stosuje się je najczęściej do zabezpieczania towarów wrażliwych na działanie wody, np. ubrań lub elektroniki. Folia bąbelkowa charakteryzuje się doskonałymi właściwościami amortyzującymi. Folia stretch zapewnia stabilność przesyłek (np. na paletach). Opakowania foliowe (woreczki strunowe i woreczki celofanowe) są idealne do segregacji i konfekcji drobnych przedmiotów. Każdy rodzaj folii zapewnia unikalne korzyści, dzięki czemu stosowane są one w praktycznie wszystkich branżach związanych z wysyłką towarów.

Czytaj więcej

Jakie rodzaje folii dostępne są w sklepie Grembox?

W sklepie Grembox dostępne są następujące rodzaje folii do pakowania:

  • Folia bąbelkowa - niezastąpiona w ochronie przedmiotów kruchych i delikatnych. Dzięki swojej budowie, folia bąbelkowa amortyzuje wstrząsy, zapewniając bezpieczeństwo podczas transportu.
  • Folia stretch - dostępna w wersji ręcznej i maszynowej. Idealna do stabilizacji ładunków na paletach, a także zabezpieczania przesyłek przed wilgocią.
  • Opakowania foliowe – świetne do segregacji i konfekcji drobnych przedmiotów, a także ochrony przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Mogą być stosowane np. jako dodatkowe zabezpieczenie podczas wysyłki odzieży i innych tekstyliów.

Do czego służy folia bąbelkowa?

Folia bąbelkowa służy przede wszystkim ochronie przedmiotów podczas transportu i magazynowania. Dzięki swojej unikalnej strukturze, złożonej z pęcherzyków powietrza („bąbelków”) zamkniętych w folii, skutecznie amortyzuje wstrząsy i uderzenia, występujące w trakcie przewozu paczek. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedmiotów kruchych (np. ceramika), delikatnych (np. szkło) lub tych o wysokiej wartości (np. sprzęt elektroniczny). Folia bąbelkowa jest też wykorzystywana do wypełniania pustych przestrzeni w opakowaniu, co ma na celu zapobiegać przemieszczaniu się zawartości podczas transportu.

W jaki sposób wykorzystuje się folię stretch?

Folię stretch wykorzystuje się do pakowania i zabezpieczania przesyłek. Dzięki temu, że jest wodoodporna zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią towarom, które są w nią zawinięte. Dodatkowo, folia stretch chroni magazynowane przedmioty przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Folię stretch wykorzystuje się również w procesie paletyzacji. Owinięte nią paczki są stabilne i nie przesuwają się.

Jakie rodzaje opakowań foliowych można kupić w sklepie internetowym Grembox?

W sklepie internetowym dostępne są 2 rodzaje opakowań foliowych:

  • Woreczki strunowe – bardzo praktyczne opakowania idealne do przechowywania drobnych przedmiotów (np. biurowych), które wymagają częstego dostępu. Dzięki zastosowaniu paska strunowego umożliwiają wielokrotne otwieranie i zamykanie bez utraty swojej funkcjonalności. Są doskonałym wyborem do magazynowania małych elementów, takich jak biżuteria, śruby czy komponenty elektroniczne.
  • Woreczki celofanowe (OPP) - są często wykorzystywane do pakowania takich rzeczy jak np. słodycze, kosmetyki, drobne akcesoria oraz produkty, które wymagają ochrony przed wilgocią (np. odzież lub tekstylia domowe).

Czym różnią się woreczki strunowe od woreczków celofanowych?

Woreczki strunowe i celofanowe są wykonane z innych materiałów. Woreczki strunowe są wykonane z folii polietylenowej LDPE, co zapewnia im elastyczność oraz dobrą odporność np. na rozerwanie. Charakterystyczną cechą tych opakowań foliowych jest mechanizm zamknięcia z paskiem strunowym. Umożliwia on wielokrotne otwieranie i zamykanie woreczka bez ryzyka uszkodzenia opakowania. Woreczki celofanowe wykonane są z folii polipropylenowej OPP. Materiał ten jest bardziej sztywny od folii LDPE. Zamknięcie woreczków celofanowych jest możliwe dzięki specjalnemu paskowi klejowemu, który również pozwala na kilkukrotne otwieranie i zamykanie opakowania.

Jakie są ceny folii do pakowania w sklepie Grembox?

Ceny folii do pakowania w sklepie Grembox różnią się w zależności od rodzaju folii oraz ilości kupowanych sztuk. Grembox oferuje konkurencyjne ceny, zwłaszcza przy zakupach hurtowych. W sekcji „Kup więcej i oszczędzaj”, dostępnej na kartach produktowych, umieszczona jest przejrzysta tabela, w której wyraźnie widać, jak maleją ceny, wraz ze wzrostem zamówienia.

Jakie są opinie o folii do pakowania z Grembox?

Opinie o folii do pakowania oferowanej przez Grembox są bardzo dobre. Klienci cenią fakt, że na stronie podajemy szczegółowe informacje o materiale, z którego wykonane są poszczególne opakowania foliowe oraz rzeczywistą wagę folii do pakowania. Klienci podkreślają, że dokładność podawanych informacji w opisach produktów na stronie sklepu pomaga im w dokonaniu świadomego wyboru najlepszych rozwiązań. Wiele opinii podkreśla również profesjonalne podejście firmy do klienta oraz możliwość uzyskania fachowego doradztwa w wyborze odpowiednich materiałów pakowych.

Jaki jest czas realizacji zamówień z hurtowni Grembox?

Czas realizacji zamówień z hurtowni Grembox jest bardzo szybki. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia docierały do klientów zgodnie z terminem podanym podczas finalizacji zakupów. Sprawna wysyłka jest zasługą tego, że większość asortymentu dostępna jest bezpośrednio w naszym magazynie. Dzięki temu Grembox jest w stanie szybko reagować na potrzeby klientów. Możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym kontakcie z nami) stanowi dodatkową opcję dla klientów, którzy preferują samodzielne odebranie zamówienia, bez konieczności oczekiwania na transport przez firmę kurierską.

Grembox – producent kartonów, dystrybutor folii do pakowania i akcesoriów opakowaniowych

Grembox jako producent wysokiej jakości opakowań z tektury falistej, posiada w ofercie różnorodne rodzaje kartonów, a także przekładki i tacki tekturowe. Dzięki temu, że większość naszych produktów jest dostępna od ręki w magazynie, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i sprawną realizację zamówień. Ponadto, oferujemy możliwość dostosowania zamówień do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy wykonać kartony z unikatowym nadrukiem albo o niestandardowych wymiarach. W celu uzyskania szczegółów dotyczących realizacji personalizowanych zamówień, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowo lub telefonicznie.

Co oprócz folii do pakowania można kupić w hurtowni Grembox?

W ofercie hurtowni Grembox znajduje się bogaty wybór opakowań kartonowych oraz różnorodne akcesoria pakowe, niezbędne do zabezpieczania przesyłek. Nasz asortyment obejmuje ponad 1800 rodzajów kartonów, w tym kartony klapowe i kartony fasonowe. Oferujemy kartony fasonowe składane ręcznieautomatycznie. Nasze kartony doskonale sprawdzają się do wysyłki za pośrednictwem popularnych przewoźników, tj. InPostPoczta Polska i Pocztex. Aby zapewnić kompleksowe zabezpieczenie wysyłanych towarów, proponujemy również szeroki wybór akcesoriów, takich jak: taśmyprzekładki tekturowewypełniacze i koperty.

 

 

 

FAQ
pixel