Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przylgi, kangurki kurierskie samoprzylepne na listy - C4, C5, C6, DL

( ilość produktów: 4 )

Przylgi kurierskie (znane również jako „kangurki” oraz „kieszenie foliowe”) to samoprzylepne kieszonki, które przykleja się na paczki w celu bezpiecznego doręczenia ważnych dokumentów, np. listów przewozowych lub faktur. Kangurki zapewniają łatwy dostęp do dokumentacji. Pozwalają na zapoznanie się z nią bez konieczności otwierania całej przesyłki. Przylgi bardzo często stosuje się w logistyce, transporcie oraz sektorze e-commerce. Dostępne są różne wymiary kieszeni kurierskich, dzięki czemu można je dostosować do wielkości dokumentów. Przykładowo, przylgi kurierskie C5 idealnie sprawdzą się do dowodów dostaw lub faktur. Kangurki doskonale przylegają do różnorodnych powierzchni: zarówno folii, jak i kartonów. Ich użycie jest proste i intuicyjne. Mocny klej i wysokiej jakości folia zwiększają bezpieczeństwo dokumentów podczas całego procesu transportu. Kieszenie foliowe chronią dokumenty przed działaniem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy promienie słoneczne.

Czytaj więcej

Co to są przylgi kurierskie?

Przylgi kurierskie (kangurki, kieszenie foliowe, doklejki lub po prostu przylgi) to specjalne samoprzylepne kieszonki wykonane z trwałej folii. Kangurki służą przede wszystkim do bezpiecznego dołączania dokumentów do przesyłek. W przylgach najczęściej wysyła się druki nadań i listy przewozowe, ale można też dołączyć w nich instrukcje obsługi, faktury lub inne dokumenty. Przylgi kurierskie stosowane są powszechnie w branży e-commerce, transporcie i logistyce. Umożliwiają szybkie dotarcie do dokumentów – można je sprawdzić od razu, bez przymusu zaglądania do środka paczki. 

Przylgi kurierskie Docu-fix – czym się charakteryzują?

W sklepie Grembox posiadamy kangurki na listy przewozowe Docu-fix. Czym charakteryzują się te przylgi? Poniżej lista najważniejszych cech:

 • łatwość odczytu – wierzchnia część kieszeni to folia przezroczysta PE o właściwościach antyrefleksyjnych. Ułatwia ona skanowanie kodu kreskowego, nawet podczas dużego nasłonecznienia;
 • wytrzymałość – mocny papier kraft zabezpiecza klejoną część koperty przed wyschnięciem i niekontrolowanym przyklejeniem;
 • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi – folia jest odporna na deszcz, śnieg, zabrudzenia i inne niesprzyjające warunki;
 • prosta obsługa – wystarczy włożyć dokumenty do środka, odkleić warstwę ochronną papieru i przykleić całość do przesyłki;
 • doskonałe przyleganie – klej stosowany w przylgach, doskonale klei się zarówno do tworzyw sztucznych (np. folii), jak również kartonów;
 • neutralne dla środowiska – przylgi Docu-fix są produkowane w sposób naturalny dla klimatu. Klej nie zawiera rozpuszczalników, nie wydziela oparów i jest bezpieczny w użytkowaniu;
 • dopasowane do dokumentów – przylgi Docu-fix dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu ich wielkość można odpowiednio dobrać do wysyłanych dokumentów.

Jak używać przylg kurierskich?

Stosowanie przylg kurierskich jest łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy umieścić w nich odpowiednie dokumenty, zdjąć warstwę zabezpieczającą klej i przykleić przylgę do powierzchni paczki. Konstrukcja kieszeni foliowych zapewnia łatwy dostęp do dokumentów, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami.

Przylgi kurierskie w e-commerce – koperty ułatwiające wysyłkę dokumentów

W sektorze e-commerce przylgi kurierskie są elementem, który usprawnia proces wysyłki i przewozu dokumentów. Ich wykorzystanie zwiększa efektywność logistyczną. Procesy takie jak sortowanie czy kontrola przesyłek, stają się sprawniejsze. Wykorzystanie przylg kurierskich podnosi profesjonalizm w oczach klientów. Dzięki nim wszystkie niezbędne dokumenty są bezpiecznie transportowane i łatwo dostępne. Buduje to zaufanie wśród klientów, ponieważ pokazuje, że firma dba o detale i ułatwia komunikację między sobą a swoimi kontrahentami.

Mocne klejenie przylg – gwarancja bezpieczeństwa

Mocny klej stosowany w przylgach kurierskich gwarantuje, że raz przyklejone, pozostaną na miejscu przez cały czas transportu. Kangurki chronią dokumenty przed zgubieniem i zniszczeniem, np. w wyniku zamoczenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku przesyłek międzynarodowych. Podczas tych wysyłek dokumenty muszą być bezpiecznie przechowywane przez całą trasę, bez względu na jej długość i zmieniające się warunki.

Gdzie kupić dobrej jakości kangurki kurierskie?

Bardzo dobrej jakości kangurki kurierskie dostępne są w hurtowni Grembox. Przylgi sprzedawane są w kompletach po 500 i 1000 sztuk, ale mamy również możliwość sprzedaży hurtowej. Klienci planujący zamówienia w większych ilościach mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów. W naszej ofercie każdy produkt posiada dedykowaną sekcję „Kup więcej i oszczędzaj”, gdzie prezentowane są szczegółowe informacje cenowe. Tabela podaje ceny za pojedyncze sztuki oraz za większe pakiety. Ułatwia to kalkulację oszczędności wynikających z zakupów hurtowych. Klienci mogą dzięki temu rozwiązaniu planować budżet i czerpać korzyści ze składania większych zamówień.

Jakie formaty kieszeni samoprzylepnych dostępne są u producenta Grembox?

Firma Grembox oferuje przylgi kurierskie w rozmiarach dostosowanych do dokumentów w formacie:

 • C6 (wym. wewnętrzne 160x110 mm) – do dowodów dostawy i faktur
 • C5 (wym. wewnętrzne 225x160 mm) – do listów przewozowych, faktur lub dużych etykiet adresowych
 • C4 (wym. wewnętrzne 305x230 mm) – do większych dokumentów, np. instrukcji obsługi lub szczegółowych faktur
 • DL (wym. wewnętrzne 225x110 mm) - do etykiet, broszur informacyjnych i dokumentów.

Jakie produkty oprócz przylg kurierskich można kupić w hurtowni Grembox?

Grembox – dostawca kompleksowych rozwiązań pakowych – oferuje szeroki asortyment produktów opakowaniowych takich jak foliopaki, taśmy pakowe czy materiały wypełniające. Naszą specjalnością są przede wszystkim kartony. W naszych magazynach posiadamy ponad 1800 rodzajów kartonów gotowych do sprzedaży. Wśród nich są: duże, małe, średnie kartony klapowe, kartony fasonowe, kartony spożywcze, kartony z automatycznym dnem, multimail na książki, kartony 5-warstwowe i wiele innych. Nasza kompleksowa oferta spełnia wszystkie potrzeby związane z pakowaniem i wysyłką.

Grembox – producent kartonów i dystrybutor akcesoriów opakowaniowych

Grembox w branży opakowaniowej istnieje od ponad 20 lat. To w pełni polska, rodzinna firma specjalizująca się przede wszystkim w produkcji kartonów. Firma współpracuje z tysiącami przedsiębiorców z najróżniejszych branż: od gastronomii, przez branże beauty, aż po przemysł. Grembox posiada szeroką ofertę produktów niezbędnych do pakowania. Nasz asortyment cały czas się rozrasta, dzięki czemu zapewniamy klientom coraz bardziej kompleksową obsługę i doradztwo.

FAQ
pixel