Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Etykiety z nadrukiem ostrzegawczym

( ilość produktów: 20 )

Etykiety ostrzegawcze z nadrukiem to specjalne naklejki zwiększające bezpieczeństwo przesyłek. Informują o delikatnej zawartości oraz konieczności ostrożnego obchodzenia się z paczką. Naklejki ostrzegawcze najczęściej używane są w e-commerce, logistyce i magazynach, szczególnie przy wysyłce delikatnych lub wartościowych przedmiotów, takich jak elektronika lub szkło. Główną funkcją etykiet jest zakomunikowanie, że w środku przesyłki znajduje się towar, z którym należy obchodzić się delikatnie, by go nie uszkodzić. Etykiety ostrzegawcze należy naklejać w widocznych miejscach na paczkach, aby osoby obsługujące przesyłki od razu je zobaczyły. Naklejki z naszego sklepu dostępne są w rolkach po 100, 250, 500 i 1000 sztuk. Są łatwe w aplikacji i przechowywaniu. Oferujemy 5 rodzajów etykiet: „Nie rzucać”, „Góra”, „Sprawdź zawartość”, „Uwaga szkło” oraz „Fragile”. Pojedyncza naklejka ma wymiary 60x100 mm.

Czytaj więcej

Etykiety ostrzegawcze - zwiększona ochrona przesyłek

Etykiety ostrzegawcze to akcesoria przydatne przy oznaczaniu pakowanych paczek, zarówno do wysyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Naklejki informują o delikatnej zawartości paczki, konieczności ostrożnego obchodzenia się z przesyłką oraz innych ważnych kwestiach, dzięki którym ryzyko uszkodzeń podczas transportu zostaje zminimalizowane. Etykiety ostrzegawcze są najczęściej używane w branżach e-commerce, logistyce, magazynach oraz w firmach, które zajmują się wysyłką delikatnych, kruchych lub wartościowych przedmiotów. W związku z tym, naklejki z nadrukiem ostrzegawczym są przede wszystkim stosowane na paczkach zawierających elektronikę, szkło, materiały chemiczne, a także na przesyłkach, które wymagają ostrożnego obchodzenia się z nimi. Stosowanie etykiet ostrzegawczych jest ważne, zwłaszcza przy przesyłkach ubezpieczonych. W wypadku szkody, fakt, że opakowanie było oznaczone nakleją ostrzegawczą, pomaga szybciej otrzymać odszkodowanie.

Funkcje etykiet z nadrukiem ostrzegawczym

Najważniejsze funkcje etykiet z nadrukiem ostrzegawczym to:

  • Informacyjna - etykiety ostrzegawcze przekazują istotne informacje za pomocą tekstu i obrazków, np. „Nie rzucać” – jeśli w środku znajdują się przedmioty, które łatwo uszkodzić lub „Góra” – jeśli paczka wymaga otwarcia z konkretnej strony.
  • Ochronna – dzięki wyraźnym komunikatom, etykiety zwiększają bezpieczeństwo transportu i przechowywania paczek, minimalizując ryzyko uszkodzenia zawartości paczki.
  • Instruktażowa - naklejki informują pracowników magazynów, kurierów i odbiorców o tym, jak obchodzić się z paczką, aby jej nie uszkodzić.

W jakim miejscu nakleja się etykiety ostrzegawcze na paczki?

Etykiety ostrzegawcze należy naklejać w widocznych miejscach na paczkach, najczęściej na górnej powierzchni lub bocznych ściankach. Najlepszym miejscem jest ta strona paczki, na której naklejony jest list przewozowy. Właśnie w tych miejscach etykiety są najbardziej widoczne dla osób zajmujących się transportem i obsługą przesyłek. Jeśli paczka jest bardzo duża, wtedy naklejki warto nakleić zarówno na bokach opakowania, jak i na górze.

Naklejki ostrzegawcze na paczki w rolkach - bezpieczeństwo przesyłki

W naszym sklepie oferujemy naklejki ostrzegawcze na paczki w rolkach, co ułatwia ich aplikację i przechowywanie. Dostępne są w różnych ilościach: 100, 250, 500 i 1000 sztuk na rolce. Wyraźne kolory i świetna jakość naklejek sprawiają, że przesyłki są dobrze oznaczone przez cały okres transportu i magazynowania.

Gdzie kupić etykiety samoprzylepne ostrzegawcze?

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze można zakupić w sklepie Grembox. Oferujemy etykiety zawierające podstawowe komunikaty ostrzegawcze, takie jak „Uwaga szkło” czy „Fragille”. Naklejki sprzedawane są w rolkach, które są bardzo wygodne w obsłudze i zajmują mało miejsca w magazynie.

Jakie etykiety ostrzegawcze dostępne są w sklepie Grembox?

W sklepie Grembox dostępnych jest 5 rodzajów etykiet ostrzegawczych w różnymi komunikatami:

  • Nie rzucać
  • Góra
  • Sprawdź zawartość
  • Uwaga szkło
  • Fragile

Każda z naklejek ma wymiary 6x10 cm. Naklejki są w wyraźnych, kontrastowych kolorach: czerwony i biały. Dzięki temu są bardzo dobrze widoczne i zwracają na siebie uwagę. Etykiety ostrzegawcze sprzedajemy w rolkach zawierających 100, 250, 500 i 1000 sztuk.

Naklejki ostrzegawcze na paczki – skuteczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwa przesyłek

Naklejki ostrzegawcze na paczki zwiększają bezpieczeństwo przesyłek. Dzięki jasnym komunikatom, które są zrozumiałe niezależnie od kraju (zwłaszcza oznaczenie „Fragile”), paczki zawierające delikatne przedmioty są dobrze oznaczone, a osoby odpowiedzialne za ich transport i przeładunek, wiedzą, że powinny obchodzić się z nimi delikatnie. W Grembox ceny rolek z naklejkami ostrzegawczymi są bardzo konkurencyjne. Na kartach produktowych wyszczególniona jest specjalna sekcja „Kup więcej i oszczędzaj”. W przejrzystej tabelce wyraźnie widać, jak maleją ceny wraz ze wzrostem zamówienia. W rezultacie, śmiało można powiedzieć, że stosowanie naklejek ostrzegawczych jest ekonomicznym sposobem na zwiększenie ochrony wysyłanych paczek.

Czy w Grembox dostępne są hurtowe ilości etykiet ostrzegawczych na paczki?

Tak, w sklepie Grembox oferujemy hurtowe ilości etykiet ostrzegawczych na paczki. Możliwość zakupu dużych ilości wiąże się z atrakcyjnymi cenami. Zapewnia też ciągłość pracy, bez martwienia się o to, że zabraknie naklejek do oznaczania.

Kiedy warto używać naklejek ostrzegawczych na paczki?

Naklejki ostrzegawcze na paczki warto stosować zawsze wtedy, gdy istnieje potrzeba dodatkowej ochrony przesyłki. Najczęściej etykiety nakleja się na te paczki, które zawierają delikatne, kruche lub wartościowe przedmioty. Dzięki etykietom, osoby odpowiedzialne za transport i dostawę wiedzą, że z daną przesyłką należy obchodzić się ostrożnie. Etykiety mają więc pośredni wpływ na ochronę zawartości paczek podczas transportu i przeładunku.

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze – łatwe w użyciu i dobrze widoczne

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy je odkleić i przyłożyć do powierzchni paczki. Dzięki kontrastowym kolorom i wyraźnym napisom są dobrze widoczne i skutecznie przyciągają uwagę.

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze – idealne do przesyłek w każdym wymiarze

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze ze sklepu Grembox są uniwersalne i idealnie nadają się do oznaczania przesyłek, niezależnie od ich wymiarów. Naklejki zawinięte są na rolkę, a każda pojedyncza sztuka ma wymiary 6x10 cm. Dzięki temu można je naklejać nawet na koperty bąbelkowe w formacie A4 lub kartony InPost gabaryt A.

Grembox - dystrybutor etykiet ostrzegawczych, akcesoriów do pakowania i kartonów do wysyłki

Grembox to zaufany producent opakowań z tektury falistej, a także przekładek i tacek. Oprócz tego jesteśmy także dystrybutorem akcesoriów do pakowania, w tym etykiet i taśm ostrzegawczych. Oferujemy szeroki asortyment produktów, które pomagają w bezpiecznym i efektywnym przygotowaniu przesyłek. Wykonujemy również zamówienia personalizowane, np. nadruki na kartonach lub produkcję opakowań w ustalonych rozmiarach. Zapytania o zamówienia indywidualne prosimy składać e-mailowo lub telefonicznie poprzez dane znajdujące się w zakładce kontakt.

Co oprócz naklejek ostrzegawczych na paczki warto kupić w sklepie Grembox?

W sklepie Grembox oprócz naklejek ostrzegawczych na paczki warto zakupić również inne produkty do pakowania, takie jak kartony (posiadamy bardzo szeroki asortyment kartonów klapowych i fasonowych), taśmy pakowe, folie bąbelkowe i wypełniacze. Nasze produkty umożliwiają kompleksowe przygotowanie przesyłek do transportu, zapewniając im jak najlepszą ochronę.

 

FAQ
pixel