Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy pakowe - klejące, do pakowania

( ilość produktów: 35 )

Taśma pakowa to produkt, który najczęściej zamawiany jest w komplecie z kartonami klapowymi oraz folią stretch. Te 3 produkty są najpopularniejszym wyborem pod kątem bezpiecznego i efektywnego pakowania przesyłek. W naszym sklepie posiadamy taśmy z klejem akrylowym, hot-melt oraz solvent. Taśmy akrylowe doskonale sprawdzają się do zaklejania towarów owiniętych w stretch, folię bąbelkową lub zapakowanych w karton z tektury powlekanej. Taśmy hot-melt są najbardziej uniwersalne. Świetnie przyklejają się zarówno do kartonów, jak i tworzyw sztucznych. Są w stanie odpowiednio zabezpieczyć przesyłki o maksymalnym ciężarze 25 kg. Wybierają je klienci prowadzący działalność e-commerce m.in. w takich branżach jak: farmaceutyczna, spożywcza, elektroniczna czy beauty. Taśmy solvent charakteryzują się najsilniejszą mocą klejenia. Ich zakupu dokonują najczęściej klienci, którzy potrzebują bardzo dobrego zabezpieczenia produktów wielkogabarytowych, m.in. sprzętu AGD czy mebli. Klej solvent jest tak samo skuteczny w niskich, jak i wysokich temperaturach. Na jego właściwości nie mają wpływu zanieczyszczenia, takie jak kurz czy pył. W ofercie posiadamy taśmy przezroczyste, brązowe oraz ozdobne (m.in. świąteczne). Szeroki wybór taśm pakowych umożliwia bezpieczne zapakowanie każdego rodzaju przesyłek.

Czytaj więcej

Jakie rodzaje taśm pakowych dostępne są w sklepie Grembox.pl?

W sklepie Grembox.pl posiadamy różnego rodzaju taśmy pakowe, które podzieliliśmy ze względu na typ zastosowanego kleju. Oferujemy taśmy pakowe z nośnikiem PP (polipropylenowym) na kleju:

  • Taśmy akrylowe - klej akryl
  • Taśmy hot-melt - klej hot-melt
  • Taśmy solvent - klej solvent

W ofercie posiadamy również taśmy papierowe (w tym taśmy świąteczne) na bazie kleju hot-melt oraz solvent.

Jaka jest różnica między taśmami pakowymi polipropylenowymi a papierowymi?

Polipropylen to materiał rozciągliwy. Dzięki niemu taśmy klejące w rzeczywistości są dłuższe, niż wskazuje na to początkowa wartość. Atutem taśm polipropylenowych jest również korzystna cena. Posiadamy taśmy transparentne oraz w różnych odcieniach brązu. Kolory są uniwersalne, dzięki czemu taśmy można wykorzystać do każdego rodzaju przesyłek. Taśmy papierowe pełnią funkcje ozdobne, zachowując przy tym swoje właściwości klejące. Stosowanie ich do pakowania przesyłek, wpływa pozytywnie na identyfikację marki. Taśmy papierowe wybierają firmy, które bardzo wspierają ochronę środowiska i cenią produkty ekologiczne.

Jaka taśma jest najlepsza do pakowania?

Do pakowania przesyłek najczęściej wykorzystuje się taśmy polipropylenowe na bazie kleju hot-melt. Taśmy te są wydajne i niezawodne. Charakteryzuje je spora rozciągliwość (ok. 150%), dzięki czemu wystarczają do zapakowania towarów o rzeczywistej długości większej niż początkowa długość taśmy. Taśmy na kleju hot-melt są uniwersalne. Dobrze kleją się zarówno do tworzyw sztucznych, jak również kartonu. W związku z tym można ich używać do zaklejania przesyłek w opakowaniach tekturowych oraz tych owiniętych w stretch.

Jaka taśma sprawdzi się najlepiej do klejenia kartonów?

Do klejenia kartonów najlepiej zastosować taśmy na kleju kauczukowym. Do wyboru jest kauczuk syntetyczny (hot-melt) oraz kauczuk naturalny (solvent). Oba rodzaje klejów bardzo dobrze kleją się do kartonów, przy czym klej solvent jest mocniejszy, w związku z czym polecany jest do pakowania ciężkich paczek. Klej hot-melt świetnie sprawdza się w sytuacjach, w których paczki przygotowywane są wcześniej. Moc kleju jest tym silniejsza, im dłużej przylega do danej powierzchni. Klej hot-melt jest idealny do zaklejania paczek o wadze do 25 kg. Sprawdzi się zatem do wszystkich przesyłek wysyłanych za pośrednictwem paczkomatów InPost, gdzie maksymalna waga paczki może wynosić właśnie 25 kg.

W jakim sklepie można kupić taśmę do pakowania?

Taśmy do pakowania przesyłek można zamówić w sklepie Grembox.pl. Posiadamy rolki taśm o różnej długości, m.in. 36 m, 54 m. 60 m, 132 m. i inne. W naszej ofercie znajdują się taśmy na kleju akrylowym, hot-melt oraz solvent. Zróżnicowanie taśm daje klientom możliwość wybrania tych, które będą najlepiej odpowiadały ich potrzebom. Dzięki rozpiętości oferty jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno biznesom, które wysyłają niewielkie paczki, jak również tych, które pakują przedmioty wielkogabarytowe, np. sprzęt AGD. Oprócz taśm pakowych, posiadamy również taśmy spinające, które świetnie sprawdzą się w paletyzacji, a także spinaniu różnego typu elementów.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu taśm pakowych w sklepie Grembox?

Przy wyborze taśm pakowych, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rodzaj kleju i dobrać go odpowiednio do przyszłego zastosowania taśmy. Jest to istotne, ponieważ różne rodzaje kleju inaczej reagują z powierzchnią, do której mają się przykleić. Przykładowo: klej akrylowy jest najsłabszym klejem, jednak idealnie nadaje się do pakowania przesyłek owiniętych w folię stretch lub folią bąbelkową. Do tworzyw sztucznych przywiera mocno i spełnia swoje zadanie. Taśma akrylowa posiada odpowiedni stosunek jakości do ceny. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę podczas zakupu taśmy pakowej jest jej szerokość. Do pakowania przesyłek w kartony klapowe doskonałe są taśmy o szerokości 48 mm. Ważna jest też długość taśmy. Im dłuższa, tym więcej przesyłek można nią zabezpieczyć. Długie taśmy są też dobrym wyborem przy pakowaniu przesyłek wielkogabarytowych. Ograniczają problem nagłego skończenia się rolki taśmy podczas zaklejania dużego kartonu.

Jakie są ceny taśm pakowych w sklepie Grembox.pl?

Ceny taśm pakowych w sklepie Grembox.pl są bardzo konkurencyjne. Ostateczna suma uzależniona jest od rodzaju kupowanej taśmy, a także ilości zamawianych sztuk. Firma Grembox wychodzi naprzeciw klientom, którzy dokonują zamówień hurtowych. W związku z tym przygotowaliśmy atrakcyjny program rabatowy, który zamieszczony jest na kartach produktowych w sekcji „Kup więcej i oszczędzaj”. W przejrzystej tabeli wyraźnie widać, jakie realne oszczędności można poczynić, decydując się na zakupy hurtowe.

Jakie są opinie klientów o taśmach pakowych Grembox?

Taśma pakowa to produkt niezbędny do bezpiecznego zamykania przesyłek. Dla naszych klientów duże udogodnienie stanowi fakt, że wraz z opakowaniami mogą w jednym miejscu zakupić odpowiednie taśmy klejące. Doceniają też nasze doradztwo. W razie wątpliwości, która taśma najlepiej zabezpieczy ich przesyłki, mogą się z nami skontaktować i otrzymać pomocne wskazówki. Posiadamy taśmy idealne do klejenia zarówno tworzyw sztucznych, jak i kartonów.

Ile czasu trwa wysyłka taśm pakowych z hurtowni Grembox?

Taśmy pakowe wysyłane są z naszego magazyny zgodnie z terminem, który podany jest przy danym produkcie. Zamówienia realizowane są szybko i sprawnie. Nasi stali klienci chętnie korzystają również z opcji wcześniejszego umówienia konkretnej daty dostawy. Jest to korzystna alternatywa, ponieważ zwiększa pewność utrzymania płynności procesów logistycznych w firmach naszych partnerów biznesowych. Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówienia. Po umówieniu terminu, klienci mogą podjechać do naszego centrum dystrybucyjno-logistycznego i otrzymać swoje produkty.

Grembox – producent kartonów, taśm pakowych i wypełniaczy

Grembox to producent opakowań z tektury falistej. Produkujemy popularne kartony klapowe oraz specjalistyczne kartony fasonowe. Do ich wytwórstwa wykorzystujemy najczęściej tekturę 3-warstwową i 5-warstwową. Nasze kartony idealnie sprawdzają się w biznesach e-commerce. Szeroka oferta kartonów wykonanych z myślą o wysyłce różnego rodzaju towarów sprawia, że odpowiednie opakowania znajdą przedstawiciele każdej branży: od odzieżowej, po elektroniczną, aż do przemysłowej. Mamy również możliwość realizacji indywidualnych zamówień, np. produkcję opakowań o niestandardowych wymiarach oraz tworzenie nadruków na pudełkach. Zachęcamy do złożenia zamówienia na personalizowane produkty poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jakie inne produkty oprócz taśm pakowych warto kupić w hurtowni Grembox?

W hurtowni Grembox oprócz taśm pakowych warto kupić kartony klapowe i kartony fasonowe. W stałej ofercie posiadamy ponad 1800 wariantów opakowań, w tym kartony składane automatycznie, kartony z paskiem klejowym oraz multimail na książki. Opakowania podzieliliśmy na kategorie, które ułatwiają klientom zakup kartonów dostosowanych do wymogów popularnych przewoźników, tj. InPost, Poczta Polska i Pocztex. Nasz asortymentów obejmuje też różnego rodzaju akcesoria niezbędne do pakowania przesyłek, m.in.: folie bąbelkowe, opakowania foliowe, folie stretch, przekładki tekturowe, wypełniacze i koperty.

FAQ
pixel