Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Brązowe koperty bąbelkowe

( ilość produktów: 21 )

Brązowe koperty bąbelkowe są popularnym rodzajem opakowań wykorzystywanych głównie do wysyłki niewielkich przedmiotów o niskiej wadze, takich jak akcesoria do telefonów, płyty CD lub dokumenty. Koperty bąbelkowe od Grembox posiadają podwójną warstwę folii bąbelkowej LDPE, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wstrząsami. W związku z tym nadają się do wysyłki również przedmiotów delikatnych, np. ręcznie robionej biżuterii. Z brązowych kopert bąbelkowych korzystają zarówno firmy działające w sektorze e-commerce, jak również instytucje i biura, które regularnie wysyłają dokumenty wymagające dodatkowej ochrony przed uszkodzeniami. Koperty bąbelkowe posiadają ustandaryzowane rozmiary, wyrażone za pomocą specjalnych oznaczeń, np. format K20 lub F16. Dzięki tym oznaczeniom można bez problemu wybrać kopertę idealnie pasującą do rozmiaru wysyłanych przedmiotów. Jest to szczególnie przydatne w przypadku standardowych formatów papieru używanych w biurowej korespondencji. Brązowe koperty z folią bąbelkową są zaprojektowane tak, by usprawnić proces pakowania. Wystarczy zdjąć folię ochronną z samoprzylepnego paska, zamknąć kopertę i docisnąć.

Czytaj więcej

Koperta bąbelkowa – jej najważniejsze cechy

Koperty bąbelkowe są popularnym wyborem wśród klientów ze względu na ich użyteczność w kontekście pakowania i wysyłki szerokiej gamy przedmiotów: od delikatnej biżuterii, przez elektronikę, po dokumenty. Koperty z folią bąbelkową chronią nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed deszczem, zabrudzeniami i działaniem promieni słonecznych. Są bardzo często wykorzystywane w sektorze e-commerce, ponieważ przyspieszają proces pakowania. Ich niska waga nie ma znaczącego wpływu na ciężar paczki, nie wpływa więc na koszty wysyłki.

Dlaczego opłaca się wybrać brązowe koperty bąbelkowe Vp?

Brązowe koperty bąbelkowe Vp są doskonałym wyborem dla osób, potrzebujących sprawdzonego opakowania, które skutecznie zabezpieczy przedmioty przed uszkodzeniami w czasie transportu. Koperty Vp wykonane są z mocnego papieru typu kraft o gramaturze 70 g/m2. Dzięki podwójnej warstwie folii bąbelkowej LDPE są trwałe i zapewniają wyjątkową ochronę przed wstrząsami. Są idealnym rozwiązaniem do wysyłania przedmiotów, które nie wymagają sztywnego zabezpieczenia, ale potrzebują skutecznej amortyzacji. Takimi produktami są np. lakiery do paznokci czy kolczyki hand-made. Koperty Vp posiadają klapkę samoprzylepną, ułatwiającą proces pakowania. Do bezpiecznego zamknięcia brązowe koperty Vp nie wymagają stosowania taśmy klejącej ani innych dodatkowych zabezpieczeń.

Jakie zastosowanie mają brązowe koperty bąbelkowe dostępne w Grembox?

Brązowe koperty bąbelkowe dostępne w Grembox są idealne do przesyłania różnorodnych rodzajów towarów, m.in.:

 • akcesoria do telefonów,
 • biżuteria,
 • niewielkie części samochodowe (np. uszczelki),
 • kosmetyki,
 • akcesoria biurowe,
 • gadżety elektroniczne,
 • akcesoria do ubrań (np. guziki),
 • płyty CD i DVD,
 • dokumenty formatu A5 i A4,
 • artykułu kolekcjonerskie (np. małe figurki),
 • i inne.


Wybór odpowiedniego rodzaju i rozmiaru koperty bąbelkowej z Grembox zapewnia bezpieczne zapakowanie przedmiotów. Dzięki temu zwiększa się pewność, że zostaną one dostarczone do odbiorców w nienaruszonym stanie.

Jak dobrać rozmiar kopert bąbelkowych do wysyłki?

W celu prawidłowego wyboru rozmiaru koperty bąbelkowej, trzeba najpierw zmierzyć przedmiot, który ma się w tej kopercie znaleźć. Koperta powinna być nieco większa niż wysyłany w niej towar. Zwiększy to skuteczność ochrony przed wstrząsami. Należy także upewnić się, że wybrana koperta bąbelkowa spełnia wymagania wysyłkowe konkretnego przewoźnika. Właściwie dobrana koperta gwarantuje optymalne zabezpieczenie dla transportowanych w niej przedmiotów. Dla mniejszych elementów, takich jak niewielkie komponenty elektroniczne (np. pamięć USB lub karty SD), zalecane są koperty typu A11 Vp (120x175mm). Większe przedmioty, jak na przykład książki, będą lepiej chronione w kopertach typu K20 VP (370x480mm).

Porównanie brązowych kopert bąbelkowych z innymi materiałami ochronnymi

Brązowa koperta bąbelkowa, w porównaniu do stretchu czy zwykłych kopert, zapewnia lepszą ochronę i amortyzację przesyłki. Posiada podwójną warstwę ochronną. Pierwszą stanowi papier typu kraft lub testliner, drugą – podwójna warstwa folii bąbelkowej LDPE. Użycie kopert z folią bąbelkową, znacznie skraca czas pakowania. Nie zaniża przy tym jakości ochrony przesyłki.

Jak bezpiecznie zapakować przedmioty w kopertę bąbelkową?

Koperty bąbelkowe są niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy otworzyć kopertę, włożyć do środka przedmiot, odkleić pasek klejowy w klapie, a następnie mocno docisnąć go do koperty. Jeśli rozmiar koperty został odpowiednio dobrany do wielkości przedmiotu, a klapka samoprzylepna dokładnie dociśnięta, to po wykonaniu powyższych czynności, wysyłany przedmiot jest bezpiecznie zapakowany.  

Grembox – dostawca kopert bąbelkowych: opcje, ceny, zamówienia hurtowe

Grembox jest dostawcą artykułów opakowaniowych, w tym brązowych kopert bąbelkowych oraz białych kopert bąbelkowych. Ceny w naszym sklepie są konkurencyjne. Przekłada się to zarówno na pojedyncze zamówienia, jak i zakupy hurtowe. Klienci, którzy składają większe zamówienia, korzystają z naszego programu rabatowego „Kup więcej i oszczędzaj”. Dokładne informacje na temat zniżek dostępne są przy każdym produkcie. Tabela cenowa pokazuje aktualne ceny zarówno za pojedyncze sztuki, jak i za większe ilości. Dzięki temu klienci mogą łatwo obliczyć, ile zyskają, decydując się na zakupy hurtowe.

Jakie są opinie klientów o brązowych kopertach bąbelkowych ze sklepu Grembox?

Opinie klientów dotyczą wysokiej jakości brązowych kopert bąbelkowych kupionych w sklepie Grembox.pl. Klienci potwierdzają, że efektywnie zabezpieczają one zawartość. Doceniają również solidność paska klejowego, który gwarantuje niezawodne i długotrwałe zamknięcie koperty. Wyróżniają także szybką realizację zamówień i podkreślają, że jest to istotny element współpracy ze sklepem.

Co oprócz brązowych kopert bąbelkowych można kupić w hurtowni Grembox?

Hurtownia Grembox oprócz brązowych kopert bąbelkowych oferuje także szeroki wybór innych produktów pakowych. Posiadamy między innymi foliopaki, taśmy pakowe, materiały wypełniające oraz przylgi kurierskie. Jesteśmy producentem kartonów, więc naszą specjalnością są przede wszystkim opakowania kartonowe. W stałej sprzedaży dysponujemy ponad 1800 rodzajami kartonów. Wśród nich znajdują się: duże, małe, średnie kartony klapowe, kartony fasonowe, kartony spożywcze, kartony z automatycznym dnem, multimail na książki, kartony 5-warstwowe, kartony do przeprowadzki i wiele innych.

FAQ
pixel