Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przekładki tekturowe 1200x800 mm

( ilość produktów: 31 )

Przekładki tekturowe o wymiarach 1200x800 są przystosowane do magazynowania i transportowania produktów na paletach (w tym paletach typu euro EUR1, które mają ujednolicone, stałe wymiary 1200x800x144 mm). Stosowanie przekładek zabezpiecza towary przed uszkodzeniami mechanicznymi np. otarciami lub wgnieceniem. Korzystają z nich m.in. firmy z branży spożywczej, meblarskiej, elektronicznej czy przemysłowej. Dzięki przekładkom tekturowym towary można poukładać bezpośrednio na sobie, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie. Poszczególne warstwy są od siebie dobrze izolowane. Stosowanie tekturowych arkuszy ogranicza konieczność użycia folii. Dzięki przekładkom palety są stabilne. Arkusze tekturowe mają matową powierzchnię, po której towar nie ślizga się w czasie transportu. Przekładki tekturowe 1200x800 mm nadają się do powtórnego wykorzystania, a po zużyciu mogę być poddane recyklingowi.

Czytaj więcej

Jakie rodzaje przekładek tekturowych 1200x800 mm dostępne są w sklepie Grembox.pl?

Grembox.pl oferuje przekładki tekturowe 1200x800 mm wykonane z tektury o gramaturze 280-850 g/m2. Tak rozległy przedział daje klientom możliwość dobrania odpowiednio sztywnego arkusza kartonu, w zależności od zapotrzebowania. Im wyższa gramatura, tym tektura sztywniejsza, co przekłada się na większą odporność na nacisk i przebicia. Przekładki stabilizują towar, który układany jest warstwowo. Dzięki nim przedmioty o nieregularnej formie (np. butelki) mogą być poustawiane bezpośrednio na sobie, co oszczędza miejsce w magazynie, biurze lub bezpośrednio w sklepie. Przekładki wykonane są z tektury 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. 3-warstwowe są najbardziej uniwersalne i znajdują zastosowanie w większości branż. Przekładki 5-warstwowe polecane są głównie do zabezpieczania towarów bardziej podatnych na uszkodzenie oraz ciężkich.

Do czego najczęściej wykorzystywane są przekładki tekturowe 1200x800 mm?

Przekładki tekturowe o wymiarach 1200x800 mm to arkusze z tektury falistej 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. Ich rozmiar dostosowany jest palet, w związku z czym stosuje się je najczęściej do zabezpieczania magazynowanych lub transportowanych towarów. Równomiernie ułożone fale rozkładają siłę nacisku. Chroni to produkty przed wgnieceniem. Przekładki tekturowe 1200x800 mm stosowane są także do wysyłki towarów, m.in. do zabezpieczania części meblowych, luster, szklanych tafli oraz ochrony przedmiotów o nieregularnych kształtach lub wystających częściach.

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania przekładek tekturowych 1200x800 mm w naszym sklepie?

To pytanie jest popularne wśród naszych klientów i jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ wybór przekładek jest spory, a pozornie niczym się one nie różnią. Wszystkie mają te same wymiary 1200x800 mm i wykonane są z tektury. Jednak różnice tkwią właśnie w tekturze, a dokładnie w jej konstrukcji. Na co więc należy zwrócić uwagę?

  • Ilość warstw tektury falistej – posiadamy przekładki wykonane z tektury 3-warstwowej, 4-warstwowej i 5-warstwowej. Tektura o większej ilości warstw lepiej sprawdzi się do zabezpieczenia produktów, które są bardziej podatne na uszkodzenia.
  • Profil fal – decyduje on o grubości tektury falistej. Im wyższy profil, tym tektura jest sztywniejsza. Przekładki tekturowe najczęściej wykonane są z tektury o profilu fal B oraz BC.
  • Gramatura tektury – jej wartość ma wpływ na właściwości amortyzujące. Im wyższa, tym większą posiada wytrzymałość na nacisk.
  • Kolor tektury – w ofercie dostępne są 3 kolory przekładek 1200x800 mm: czarny, biały i brązowy.

Które przekładki tekturowe 1200x800 mm najczęściej polecamy naszym klientom?

Wśród naszych przekładek tekturowych największą popularnością cieszy się przekładka tekturowa 1200x800 mm 420g/m2. Wykonana jest ona z 3-warstwowej tektury falistej. Świetnie zabezpiecza poszczególne warstwy towarów przed zarysowaniem lub wgnieceniem. Jej wymiary dostosowane są do palet (w tym standardowych europalet), dlatego doskonale nadaje się do paletyzacji. Przekładki wykorzystywane są również do lepszego zabezpieczenia większych przedmiotów (np. części mebli lub sprzętu AGD) podczas transportu. Naszym klientom polecamy również przekładkę tekturową 1200x800 mm 590 g/m2. Posiada ona 5 warstw tektury o fali BC, co w połączeniu z wyższą gramaturą sprawia, że jest bardziej wytrzymała na nacisk i nadaje się do przekładania towarów o większej masie, np. metalowych. Ponadto można ją wykorzystać do przedzielania tafli szkła, żeby wzmocnić ich ochronę przeciw pęknięciom.

Jakie są opinie klientów o przekładkach tekturowych 1200x800 mm dostępnych w naszym sklepie?

Przekładki tekturowe 1200x800 mm są regularnie zamawiane przez naszych klientów. Jest to najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości produktów Grembox. Przekładki doskonale spełniają swoje zadanie, a przy zamówieniach hurtowych ich koszt jest bardzo atrakcyjny. Kolejną cechą docenianą przez naszych klientów jest terminowa realizacja zamówień i bardzo dobra obsługa sklepu. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by każdy z klientów był usatysfakcjonowany ze współpracy z firmą Grembox. Można nas również poznać personalnie, ponieważ ze względu na własny magazyn, umożliwiamy klientom osobisty odbiór zamówień. Firma znajduje się w Rudzie Śląskiej, a dojazd jest ułatwiony, ponieważ można do nas dotrzeć zarówno autostradą A4, jak i popularną DTŚ.

Jakie są ceny przekładek tekturowych 1200x800 mm w hurtowni Grembox?

W sklepie internetowym Grembox.pl ceny poszczególnych produktów wychodzą bardzo korzystnie. Są przyjazne portfelom klientów, a zakupione towary przyspieszają procesy logistyczne ich firm. W wyniku optymalizacji kosztów związanych z produkcją hurtowych zamówień, przygotowaliśmy atrakcyjny program rabatowy. Każdy produkt ma podpiętą sekcję „Kup więcej i oszczędzaj”, w której znajdują się szczegółowe informacje na temat zniżek przy zakupie określonej ilości towaru. Im więcej, tym korzystniej!

Komu polecamy przekładki tekturowe 1200x800 mm?

Przekładki tekturowe o wymiarach 1200x800 mm polecamy przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić efektywność pakowania, transportu i magazynowania w swojej firmie. Przekładki sprawdzą się przede wszystkim w logistyce, ponieważ umożliwiają sprawne i stabilne układanie towarów na paletach. Z tego samego powodu będą też odpowiedni dla branż e-commerce, gdzie pomogą zoptymalizować pakowanie produktów na paletach.

Grembox – producent przekładek tekturowych 1200x800 mm

Grembox to producent przekładek tekturowych o wymiarach 1200x800 mm. Do wyboru dostępne są 3 rodzaje konstrukcji przekładek: 3-warstwowe, 4-warstwowe i 5-warstwowe. Arkusze tekturowe 1200x800 mm są dostosowane do wymiarów palet. Większość z przekładek jest w sposób ciągły dostępna w naszym magazynie, w związku z czym realizacja zamówień odbywa się wyjątkowo szybko. Klientom, którzy potrzebują produktów innych niż te dostępne w naszej hurtowni, proponujemy przygotowanie indywidualnej oferty. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami za pomocą maila lub telefonicznie.

Jakie inne produkty oprócz przekładek tekturowych 1200x800 mm polecamy kupić w hurtowni Grembox?

W sklepie Grembox można kupić najróżniejsze rodzaje opakowań tekturowych oraz niezbędne do pakowania akcesoria. Nasza oferta obejmuje kartony klapowe w rozmiarach małym, średnim i dużym. Posiadamy ponad 400 wariantów kartonów fasonowych, a także pudeł wielkogabarytowych. Nasze kartony dostosowane są do nadawania przesyłek za pośrednictwem najpopularniejszych przewoźników, np. InPost i Poczty Polskiej. Wśród akcesoriów do pakowania posiadamy m.in. taśmy, folie bąbelkowe, folie stretch, wypełniacze i koperty.

FAQ
pixel