190 mm
( ilość produktów: 23 )
Karton klapowy 300x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 360x350x190mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
126,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 3W B 380g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
88,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 33,00 zł brutto29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x380x190mm 3W B 420g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 3W B 320g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 3W C 450g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
114,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton z okienkiem i rączką na 2 słoiki / miód 190x95x105mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm z regulowaną wysokością 150/100mm 3W B 380g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt
66,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.