305 mm
( ilość produktów: 4 )
Karton fasonowy 305x60x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 305x270x110mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
56,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 450g/m2 Brązowy kraftliner Komplet 10 szt.
49,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.