110 mm
( ilość produktów: 22 )
Karton klapowy 250x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 89x89x108mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x110mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
83,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 132x84x102mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 305x270x110mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
56,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton ozdobny na 1 butelkę wina 323x105x110mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy karton ozdobny na 1 butelkę wina 322x107x110 mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
49,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 450g/m2 Brązowy kraftliner Komplet 10 szt.
49,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x100x100mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
12,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnoniebieski karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Granatowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Zielony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Malinowo-różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnożółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pomarańczowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.