284 mm
( ilość produktów: 22 )
Karton klapowy 500x450x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
89,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 20 szt.
154,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
94,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 96,40 zł brutto95,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 86,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 86,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 850x350x300mm 3W C 480g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
9,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,48 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
50,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,35 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 84,90 zł brutto65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1100x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
95,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
73,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
46,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.