150 mm
( ilość produktów: 13 )
Karton fasonowy 200x150x20mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Poczta Polska List S Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
26,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x200mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x125mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe białe C13 VP 170x225mm Komplet 100 szt.
32,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe brązowe C13 VP 170x225mm Komplet 100 szt.
32,00 zł brutto / komplet za 100 szt.
(0,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy karton ozdobny, pudełko karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko heksagon karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 300x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
27,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 150x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wysoki karton do wysyłki roślin z otworami i uchwytami 150x150x300mm wew. 3W B 440g/m2 Szary Komplet 10 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Białe foliowe koperty bąbelkowe aroFOL poly 3/C (C13) VP 170x225mm Komplet 100 szt.
55,00 zł brutto / komplet za szt.