490 mm
( ilość produktów: 9 )
Karton klapowy 500x250x500mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
74,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 5W EB 490g/m2 Szary 1 szt.
12,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x450mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 60,50 zł brutto60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 49,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,10 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 5W EB 490g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
89,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,22 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x800mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 18,50 zł brutto16,28 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x850mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,47 zł brutto14,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,63 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 17-18 cali 490x490x260mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
34,56 zł brutto / komplet za 4 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.