187 mm
( ilość produktów: 28 )
Karton klapowy podłużny 900x200x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 71,60 zł brutto70,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,08 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 64,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2