100 mm
( ilość produktów: 11 )
Karton klapowy 200x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x100mm wew. 3W C 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton ozdobny na 1 butelkę wina 323x105x110mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 470x350x100mm wew. 3W B 410g/m2 Komplet 10 szt.
71,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwone pudełko ozdobne z okienkiem 250x200x100mm wew. 3W E 470g/m2 1 szt.
9,77 zł brutto / szt. za szt.

Brązowy ozdobny mały kartonik z okienkiem i rączką na słoik / miód 90x90x100mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
9,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton łubianka kobiałka tekturowa na owoce 345x125x100mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x100mm wew. 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
60,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x100x100mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
12,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.