164 mm
( ilość produktów: 4 )
Karton klapowy 300x200x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.