237 mm
( ilość produktów: 8 )
Karton klapowy 250x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
82,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
110,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.