292 mm
( ilość produktów: 15 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x400mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
141,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 82,20 zł brutto56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 66,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,80 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 40 szt.
89,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.