992 mm
( ilość produktów: 10 )
Karton klapowy 1000x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,27 zł brutto17,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,27 zł -10%
Teraz taniej o10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 3W C 540g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 24,33 zł brutto21,41 zł brutto / szt. za 1 szt.
(21,41 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,46 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x550mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
84,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
66,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x250x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 84,90 zł brutto65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x500mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
100,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x250mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x350mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.