74 mm
( ilość produktów: 40 )
Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 39,60 zł brutto27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 32,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,20 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2