190 mm
( ilość produktów: 8 )
Karton klapowy 500x200x450mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 60,50 zł brutto60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 49,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,10 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 290x190x90mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 29,00 zł brutto25,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na tablice rejestracyjne i ramki 550x190x30mm wew. 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.