180 mm
( ilość produktów: 5 )
Karton klapowy 400x300x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 5W EB 610g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
66,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 240mm 294x294x181mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.