240 mm
( ilość produktów: 16 )
Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x20mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
Cena regularna: 7,90 zł brutto7,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,74 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,40 zł --16%
Teraz taniej o-16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
36,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,00 zł brutto29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x20mm 3W E 340g/m2 Szary Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę z nadrukiem 240x240x40mm wew. 3W E 420g/m2 Biały-Biały Komplet 50 szt.
Cena regularna: 38,50 zł brutto38,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(0,76 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 34,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,50 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.