261 mm
( ilość produktów: 4 )
Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 305x270x110mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
56,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 305x270x110mm 3W B 450g/m2 Brązowy kraftliner Komplet 10 szt.
49,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Opakowanie kartonowe na ciasta i torty 265x265x250 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.