94 mm
( ilość produktów: 10 )
Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny szary w białe śnieżynki i renifery 320x320x100mm 3W B 460g/m2 Komplet 10 szt.
60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy świąteczny biały w czarne śnieżynki i renifery 320x320x100mm 3W B 490g/m2 Komplet 10 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton fasonowy 320x320x100mm 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
59,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x320x100mm 3W B 450g/m2 Brązowy kraftliner Komplet 10 szt.
48,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 200x100x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 200x200x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 300x100x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 300x200x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pojemnik tekturowy kuweta 400x150x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.