221 mm
( ilość produktów: 3 )
Karton klapowy 305x215x255mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
60,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x55mm wew. 3W B 380g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
23,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x250mm wew. z regulowaną wysokością 200/150/100mm 3W B 380g/m2 Szary InPost C Komplet 20 szt.
35,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.