85 mm
( ilość produktów: 6 )
Karton na pączki 400x300x85mm wew. 3W B 360g/m2 Biały Komplet 50 szt.
60,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(1,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pączki 600x400x85mm wew. 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pączki 600x400x85mm wew. 3W B 360g/m2 Szary Paczka 100 szt.
153,00 zł brutto / paczka MAX za 100 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.