245 mm
( ilość produktów: 7 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pudełko sześciokątne karbowane jednoczęściowe z zamknięciem 245x245x90mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.