92 mm
( ilość produktów: 4 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
49,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z podwójnym paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 40 szt.
89,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.