95 mm
( ilość produktów: 5 )
Karton fasonowy 150x100x17mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
2,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton z okienkiem i rączką na 2 słoiki / miód 190x95x105mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton na duży słoik / miód z okienkiem i rączką 95x95x175mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton na 2 duże słoiki 900 ml z okienkami i rączką 190x95x175mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
28,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Ozdobny mały kartonik z okienkiem i rączką na słoik / miód 95x95x158mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.