1000 mm
( ilość produktów: 30 )
Karton klapowy 1000x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,69 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Szary papier pakowy makulaturowy arkusze 1000x700mm 85g/m2 5kg
27,49 zł brutto / szt. za 1 szt.
(27,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x500mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
100,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x250mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x350mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2