245 mm
( ilość produktów: 13 )
Karton na 6 butelek wina z wkładką 340x256x370mm 5W EB 580g/m2 Szary 1 szt.
16,87 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pudełko sześciokątne karbowane jednoczęściowe z zamknięciem 245x245x90mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnoniebieski karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Granatowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Zielony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Malinowo-różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnożółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pomarańczowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.