90 mm
( ilość produktów: 4 )
Karton klapowy 290x190x90mm wew. 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 29,00 zł brutto25,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Pudełko sześciokątne karbowane jednoczęściowe z zamknięciem 245x245x90mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko z wieczkiem pokrywką 350x250x90mm wew. 3W E 390g/m2 Komplet 10 szt.
30,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 120mm 245x245x91mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.