100 mm
( ilość produktów: 7 )
Koperty bąbelkowe białe A11 VP 120x175mm Komplet 200 szt.
44,00 zł brutto / komplet za 200 szt.
(0,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Koperty bąbelkowe brązowe A11 VP 120x175mm Komplet 200 szt.
44,00 zł brutto / komplet za 200 szt.
(0,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na 1 butelkę wina z wkładką 405x107x124mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czarny karton ozdobny na 1 butelkę wina 323x105x110mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
59,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy karton ozdobny na 1 butelkę wina 322x107x110 mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
49,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton wysyłkowy na sadzonki 100x100x350mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x100x100mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
12,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.