105 mm
( ilość produktów: 14 )
Brązowy karton ozdobny na 1 butelkę wina 322x107x110 mm 4W FE 450g/m² Komplet 10 szt.
49,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny karton z okienkiem i rączką na 2 słoiki / miód 190x95x105mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
16,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton z okienkiem na kubek 330ml 105x105x105mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 10 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnoniebieski karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Granatowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Zielony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Malinowo-różowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Jasnożółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Żółty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Pomarańczowy karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
38,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Czerwony karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Złoty karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Srebrny karton fasonowy 360x260x110mm 3W B 390g/m2 Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.