70 mm
( ilość produktów: 6 )
Brązowy karton ozdobny, pudełko karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko heksagon karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowe pudełko heksagon karbowane z wieczkiem 250x250x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 500x70x70mm wew. 3W B 420g/m2 Komplet 10 szt.
10,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Tuba tekturowa kwadratowa 750x70x70mm wew. 3W B 420g/m2 Szara Komplet 10 szt.
15,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton mała łubianka kobiałka tekturowa na owoce i warzywa 0,5kg 160x85x70mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
4,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.