90 mm
( ilość produktów: 3 )
Opakowanie kartonowe na zapiekankę, pudełko 500x95x73mm 3W E 380g/m² Szary Komplet 10 szt.
9,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy ozdobny mały kartonik z okienkiem i rączką na słoik / miód 90x90x100mm wew. 4W FE 450g/m2 Komplet 10 szt.
9,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton mała łubianka kobiałka tekturowa na owoce i warzywa 0,25kg 140x90x50mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.