53 mm
( ilość produktów: 3 )
Tekturowa tacka na pączki, ciasteczka i ciasta 310x210x50mm wew. 3W B 430g/m2 Biały Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Narożnik tekturowy ochronny 54x26x53mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
13,20 zł brutto / komplet za 40 szt.
(0,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton mała łubianka kobiałka tekturowa na owoce i warzywa 0,25kg 140x90x50mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.