J3WeDpUvAVY
( ilość produktów: 48 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x250x150mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
93,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 279x88x109mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 27,80 zł brutto24,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,22 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,60 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
67,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
49,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 121x89x73mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x100x20mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 16,20 zł brutto16,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,80 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,40 zł --19%
Teraz taniej o-19%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x20mm 3W E 350g/m2 Biały Poczta Polska List S Komplet 20 szt.
Cena regularna: 15,00 zł brutto13,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,66 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,20 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x20mm 3W E 310g/m2 Szary Poczta Polska List S Komplet 20 szt.
23,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 50 szt.
Cena regularna: 95,50 zł brutto65,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(1,30 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,50 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x100x20mm 3W E 310g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 17,60 zł brutto15,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,77 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,20 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 160x120x50mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 40 szt.
43,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 82,20 zł brutto56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 66,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,80 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.
- 1
- 2