84 mm
( ilość produktów: 3 )
Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 210x210x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 300x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
27,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Kartonowe pudełko z uchwytem na ciasto i ciastka wew. 150x150x80 mm 3W E 400g/m² Białe Komplet 10 szt.
20,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.