48 mm
( ilość produktów: 55 )
Taśma akrylowa brązowa G-Tape Basic 48mm/60m KOmplet 6 szt.
15,00 zł brutto / komplet za 6 szt.
(2,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma akrylowa czarna 48mm/45m Komplet 6 szt.
13,20 zł brutto / komplet za 6 szt.
(2,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma kauczukowa przezroczysta pakowa DALPO POWER 48mm/120m bardzo mocna Komplet 6 szt.
45,60 zł brutto / komplet za 6 szt.
(7,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma kauczukowa brązowa pakowa DALPO POWER 48mm/120m bardzo mocna Komplet 6 szt.
45,60 zł brutto / komplet za 6 szt.
(7,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma hot-melt świąteczna czerwona w białe choinki i gwiazdki 48mm/50m Komplet 6 szt.
37,80 zł brutto / komplet za 6 szt.
(6,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma hot-melt świąteczna zielona w białe choinki i gwiazdki 48mm/50m Komplet 6 szt.
37,80 zł brutto / komplet za 6 szt.
(6,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Taśma hot-melt świąteczna czerwona w białe ozdoby z podziękowaniem 48mm/50m Komplet 6 szt.
37,80 zł brutto / komplet za 6 szt.
(6,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.